Szanowni Państwo,

Firma De Dietrich Thermique od zawsze buduje zaufanie wśród klientów i partnerów handlowych nadając priorytet bezpieczeństwu użytkowania i satysfakcji użytkowników. Dlatego, zdecydowała o profilaktycznej wymianie podzespołu elektrycznego w Kaliko TWH wyprodukowanych w okresie od 1 stycznia 2011 r.  do 31 marca 2016 r.

Ze względu na to, że nie wszystkie zamontowane i uruchomione urządzenia KALIKO TWH zostały zarejestrowane w naszym Systemie Kart Gwarancyjnych (SKG) zwracamy się do Państwa o sprawdzenie numeru seryjnego użytkowanej TWH Kaliko oraz przesłanie go do nas. Sprawdzimy czy urządzenie o podanym przez Państwa numerze seryjnym wymaga odwiedzin naszego Serwisu Gwarancyjnego i darmowej wymiany podzespołu.

Do akcji serwisowej polegającej na wymianie podzespołu kwalifikowane są podgrzewacze termodynamiczne KALIKO TWH, które zostały wyprodukowane w okresie od 1 stycznia 2011 r.  do 31 marca 2016 r. i dostarczone do Polski w okresie od marca 2012 r. do sierpnia 2016 r.

Dotyczy to modeli i nr artykułów :

KALIKO TWH 200 E, nr. art. 100017408,

KALIKO TWH 300 E, nr. art. 100017410,

KALIKO TWH 300 EH, nr. art. 100017411

 Jednocześnie informujemy, że urządzenia KALIKO TWH wyprodukowane od kwietnia 2016, a więc także obecnie sprzedawane, nie wykazują konieczności akcji serwisowej i wymiany wskazanego podzespołu.  

Do niniejszego Komunikatu dołączamy zdjęcia pokazujące zasady identyfikacji numeru danego urządzenia.   Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wymogami prawa niniejsza procedura wymiany została zgłoszona właściwym organom nadzorującym bezpieczeństwo produktów.

Sposób postępowania:

 1. Sprawdź nr seryjny użytkowanej Kaliko TWH, skorzystaj tutaj z załączonych zdjęć,
 1. Prześlij: nr seryjny, imię i nazwisko, adres, nr. telefonu i email na adres: popierwszejakosc@dedietrich.pl
  1. Jeśli stwierdzimy zasadność wymiany podzespołu w Twoim Kaliko TWH otrzymasz informację od lokalnego Serwisu Gwarancyjnego , który umówi się na wizytę oraz wymianę podzespołu. Wymiana potrwa ok 1 godziny i nie wiąże się z żadnymi kosztami dla użytkownika.

  Państwa współpraca ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia skuteczności tej operacji, której celem jest wymiana jednego  podzespołu i zapewnienie bezawaryjnej pracy urządzenia przez następne lata.

   

  Z wyrazami szacunku

  Zespół De Dietrich Technika Grzewcza sp. z o.o.

Pobierz komunikat