Kotły gazowe kondensacyjne

Zapoznaj się z aktualną ofertą kotłów gazowych kondensacyjnych De Dietrich i BAXI

Marka De Dietrich znana jest już od ponad 330 lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło nam opracować szeroką ofertę kotłów gazowych kondensacyjnych. Jako producent dostarczamy zarówno urządzenia jednofunkcyjne, jak i dwufunkcyjne, a także wiszące oraz stojące.

Produkty przyjazne środowisku

W swojej ofercie posiadamy wydajne i ekonomiczne kotły gazowe kondensacyjne zapewniające maksymalny komfort użytkowania, a dzięki zastosowaniu podzespołów minimalizujących staty ciepła, także domowe oszczędności na ogrzewaniu.

Wygoda eksploatacji

Wszystkie prezentowane przez nas urządzenia charakteryzują się bardzo cichą pracą, a także intuicyjną obsługą. Posiadamy asortyment z podgrzewaczami, który dzięki swojej ekonomicznej i wydajnej pracy jest sprzętem idealnym dla osób chcących cieszyć się tanim podgrzewaniem wody w swoim domu. Dodatkowo możliwość zawieszenia urządzenia na ścianie sprawia, że zajmuje ono bardzo mało miejsca w mieszkaniu.

Dysponujemy szeroką ofertą urządzeń, co daje pewność spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi proponowanymi przez nas kotłami gazowymi.

TRWAŁY KOMFORT

Żyj w zgodzie z przyrodą

Celem projektu jest zapewnienie konsumentom dokładnych, rozpoznawalnych i porównywalnych informacji o efektywności energetycznej i zużyciu energii przez produkt, który wybierają.

Dowiedz się więcej