Klub Złotego Instalatora

De Dietrich oferta

Jeśli właśnie trafiłeś na tą stronę, to oznacza, że jesteś profesjonalistą i w swojej pracy utrzymujesz najwyższe standardy, dlatego zostałeś wybrany spośród najlepszych instalatorów do uczestnictwa w naszym Programie Lojalnościowym Klub Złotego Instalatora, do którego Cię serdecznie zapraszamy!

Jakie są korzyści z uczestnictwa w Programie?

Klub Złotego Instalatora to miejsce, w którym doceniamy to, co robisz. Uczestnicząc w Klubie możesz skorzystać z:

  • premii serwisowej – za wpis do ewidencji SKG, czyli za uruchomienie urządzenia
  • premii serwisowej za montaż – udzielana jest ona w postaci dopłaty za montaż
  • premii punktowej za promocję sprzedaży – pozwala ona na wyjazd szkoleniowy (Szkolenie Pod Palmami KZI) lub wymianę na środki pieniężne.

Zyskaj potrójnie!

Jeżeli posiadasz autoryzację do pierwszego uruchomienia naszych urządzeń, to Ty je zamontowałeś i zaoferowałeś do sprzedaży klientowi, możesz skorzystać nawet z tych trzech premii naraz!

Premia za wsparcie sprzedaży

Premia KZI za wsparcie sprzedaży przysługuje Ci wtedy, jeżeli sprzedałeś nasze urządzenie klientowi ostatecznemu i posiadasz fakturę zakupową.
Premiowanie rozwoju sprzedaży urządzeń BDR Thermea Poland polega na przyznawaniu punktów w zależności od rodzaju urządzenia. Kompletną listę urządzeń wraz z ilością przydzielonych im punktów znajdziesz na platformie Programu Lojalnościowego.
Możesz zbierać punkty, aby wykorzystać je na wyjazd Szkolenie Pod Palmami KZI lub wymienić je w trakcie programu na wybrane urządzenia lub przelew na Twoją kartę Mastercard (współczynnik konwersji wynosi 1,5, co oznacza, że 100 punktów KZI możesz wymienić na 150 złotych przelewu na Twoją kartę).

Premia serwisowa

Premia serwisowa za montaż lub/i pierwsze uruchomienie urządzenia (wpis do SKG) rozliczana jest w postaci pieniężnej, a jej wysokość jest uzależniona od rodzaju urządzenia. Lista produktów jest dostępna na stronie www.klubzlotegoinstalatora.pl.

Rejestracja urządzeń dokonywana jest na portalu SKG (System Kart Gwarancyjnych) pod adresem gwarancje2.dedietrich.pl, natomiast premie przekazywane są na kartę przedpłaconą użytkownika w ciągu 3-4 dni.

 

Montuj i rejestruj urządzenia BDR Thermea

ODBIERAJ PREMIE NA KARCIE INSTALATORA!

Każde zgłoszenie dotyczące promowanego urządzenia to premia, która pozwoli docenić i nagrodzić Twoją ciężką pracę.
Korzystając z Karty przedpłaconej Mastercard swoją premię możesz wykorzystać na dowolny cel.

Jak zacząć?

Aby otrzymywać premie serwisowe w PLN musisz posiadać konto na SKG, żeby móc rejestrować tam urządzenia. Posiadając konto jedynie w SKG, podstawową formą rozliczeń będzie wystawianie przez Ciebie faktur do otrzymanych od nas załączników. W tym przypadku od rejestracji urządzenia do otrzymania premii może upłynąć nawet do 60 dni. Aby móc rejestrować urządzenia do premii punktowej za promocję sprzedaży, a także aby pozbyć się obowiązku wystawiania faktur, otrzymując w zamian przelewy na swoją kartę płatniczą Mastercard, musisz zarejestrować się na platformie Programu Lojalnościowego. Wówczas swoją premię otrzymasz w ciągu 3-4 dni.

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie!

Jeżeli kiedykolwiek będziesz miał pytania, możesz na nas liczyć! Wystarczy, że w zależności od sprawy, zadzwonisz na naszą Infolinię, napiszesz do nas email lub po prostu skontaktujesz się ze swoim Regionalnym Doradcą Techniczno-Handlowym. Jesteśmy do Twoich usług!

Infolinia KZI

Infolinia BDR Thermea Poland

  • pomoc@dedietrich.pl, 801 080 881
    (rejestracja urządzeń w SKG, poprawność naliczania premii i punktów, rejestracja usług fakturowanych)

Zachęcamy również do przeczytania odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania na stronie www.klubzlotegoinstalatora.pl

De Dietrich zdjęcie

Infolinia

Jeżeli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami: 801 080 881

De Dietrich zdjęcie

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Czy chcesz być zawsze na bieżąco w kwestii naszych nowoczesnych i ekologicznych produktów, które tworzymy z poszanowaniem środowiska naturalnego? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil De Dietrich Polska na portalu Facebook! Znajdziesz tam masę ciekawych informacji o naszych urządzeniach, aktualności, najświeższe promocje oraz wiele wyjątkowych konkursów!

Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad kilka tysięcy fanów, którzy każdego dnia mogą tam znaleźć zarówno interesujące ich informacje jak i wiele innych cennych materiałów.