Pompy ciepła

Zapoznaj się z aktualną ofertą pomp ciepła De Dietrich

Marka De Dietrich już od wielu lat dostarcza najnowszej generacji pompy ciepła do ogrzewania oraz wytwarzania c.w.u.. Jako producent gwarantujemy wysoką wydajność, oszczędność, a także wygodę użytkowania oferowanych urządzeń.

Pompy ciepła

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła powietrzne oraz gruntowe, które mogą pracować zarówno zimą, jak i latem. Pracują one w temperaturach nawet do -20oC, a ich cicha i wydajna praca sprawia, że z pewnością znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Zaprojektowane tak aby chronić środowisko.

Nasze pompy ciepła do ogrzewania charakteryzują się bardzo łatwym montażem oraz intuicyjną obsługą, dzięki czemu wszystkim osobom zapewnią komfort użytkowania. Nasza szeroka oferta pomp ciepła z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Ponadto zachęcamy do przyjrzenia się szczegółowej specyfikacji innych prezentowanych przez nas urządzeń.

TRWAŁY KOMFORT

Żyj w zgodzie z przyrodą

Celem projektu jest zapewnienie konsumentom dokładnych, rozpoznawalnych i porównywalnych informacji o efektywności energetycznej i zużyciu energii przez produkt, który wybierają.

Dowiedz się więcej