Pompy ciepła

Zapoznaj się z aktualną ofertą pomp ciepła De Dietrich

Marka De Dietrich już od wielu lat dostarcza najnowszej generacji pompy ciepła do ogrzewania oraz wytwarzania c.w.u.. Jako producent gwarantujemy wysoką wydajność, oszczędność, a także wygodę użytkowania oferowanych urządzeń.

Pompy ciepła powietrze/woda

Jednymi z prezentowanych przez nas produktów są pompy ciepła, które mogą pracować zarówno zimą, jak i latem. Pracują one w temperaturach nawet do -20’C, a ich cicha i wydajna praca sprawia, że z pewnością znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Oszczędne działanie gwarantuje ochronę środowiska, a także powoduje, że koszt zakupu instalacji może się zwrócić już po niespełna 3 latach użytkowania.

Oferowane przez naszą firmę pompy ciepła do ogrzewania charakteryzują się bardzo łatwym montażem oraz intuicyjną obsługą, dzięki czemu wszystkim osobom zapewnią komfort użytkowania. Nasza szeroka oferta pomp ciepła do c.w.u. z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Ponadto zachęcamy do przyjrzenia się szczegółowej specyfikacji innych prezentowanych przez nas urządzeń.

TRWAŁY KOMFORT

Żyj w zgodzie z przyrodą

Celem projektu jest zapewnienie konsumentom dokładnych, rozpoznawalnych i porównywalnych informacji o efektywności energetycznej i zużyciu energii przez produkt, który wybierają.

Dowiedz się więcej