Szanowni Państwo,

W związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem na pakiety kotłów kondensacyjnych z podgrzewaczami emaliowanymi o pojemności 100 litrów zdecydowaliśmy o wprowadzeniu alternatywnego podgrzewacza emaliowanego o oznaczeniu SRK 100. Począwszy od 41 tygodnia podgrzewacz SRK 100 może być zamiennie dostarczany zamiast podgrzewacza SR 100 we wszelkich odmianach pakietowych, w których występuje kocioł MCR3 Plus z podgrzewaczem wężownicowym.

Pełna lista zamienników prezentowana jest w Załączniku nr 1.

Podgrzewacz SRK 100 został wykonany w najwyższych standardach jakościowych a jego parametry oraz wymiary są zbliżone do tych które posiada podgrzewacz SR 100.
Dostawa zamiennego pakietu nie ma żadnego wpływu na zmianę sposobu montażu, warunki gwarancji, sposób użytkowania oraz cenę katalogową. Wszelkie promocje ogłoszone przez DDTG stosownym Komunikatem Handlowym mają także zastosowanie do pakietów alternatywnych.

Mamy nadzieję, że alternatywny podgrzewacz pozwoli nam w możliwie krótkim czasie zrealizować wszystkie zaległe zamówienia na pakiety złożone przez naszych Partnerów Handlowych w DDTG.

Wszelkich informacji udzielą Państwu:

W dziale Logistyki:
o Bogdan Stankiewicz: bogdan.stankiewicz@dedietrich.pl
o Monika Jaźwińska: monika.jazwinska@dedietrich.pl
o Jolanta Zdobylak: jolanta.zdobylak@dedietrich.pl

W dziale Wsparcia Sprzedaży NOZE :
o Waldemar Matuszyński waldemar.matuszynski@dedietrich.pl
o Tomasz Popiel tomasz.popiel@dedietrich.pl
oraz właściwi terytorialnie Doradcy Techniczno-Handlowi spółki De Dietrich Technika Grzewcza .

 

Pobierz komunikat