25. Finał WOŚP organizowany jest „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.”

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o. przyłączając się do akcji w tak bardzo szczytnym celu zdecydowała się przekazać na licytację swoją nowość, dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny

MCR Home 24/28 MI.

 

Zachęcamy wszystkich do udziału w naszej wyjątkowej licytacji, z której całość środków zostanie przeznaczona na wsparcie 25. Finału WOŚP!

http://aukcje.wosp.org.pl/mcr-home-24-28-mi-kociol-gazowy-kondensdacyjny-2-f-i4151322

Wśród zalet licytowanego kotła należy wymienić:

Toroidalny wymiennik ze stali nierdzewnej

Dla kotła MCR Home zaprojektowano nowy, toroidalny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej, który wraz z nową konstrukcją palnika cylindrycznego oraz koncepcją tzw. „zimnych drzwi” tworzy nową jakość.

Nowy palnik cylindryczny

Nowa konstrukcja palnika cylindrycznego zapewnia większą kulturę pracy i zmniejszony hałas. Stabilny płomień zapewnia zmniejszenie emisji NOx i CO do atmosfery.

Mniejsze straty ciepła

Koncepcja tzw. „zimnych drzwi” pozwoliła zmiejszyć straty promieniowania aż o 75%. Maksymalna temperatura pokrywy w MCR Home nie przekracza 30°C. Przekłada się to na mniejsze straty, zarówno w trybie czuwania, jak i podczas pracy pod pełnym obciążeniem.

 

Mniejsze zużycie energii

Dzięki technologii kondensacji, konstrukcji minimalizującej straty ciepła, wykorzystaniu wydajnej pompy elektronicznej, a także pokojowych regulatorów temperatury, dostępnych jako wyposażenie dodatkowe, kocioł MCR Home charakteryzuje się mniejszym zapotrzebowaniem na energię dostarczaną w postaci gazu czy energii elektrycznej.

 

Więcej informacji na temat kotła, a także szczegółowe dane techniczne znajdziecie Państwo na naszej stronie: http://www.dedietrich-kotly.pl/mcr-home/

 

 

Licytowany kocioł objęty jest standardową gwarancją Producenta.