Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informuję, że konferencja Klubu Złotego Instalatora w roku 2017 odbędzie się na Krecie. Ta piękna grecka wyspa (piąta co do wielkości na Morzu Śródziemnym) uważana jest za kolebkę zachodniej cywilizacji i ma wiele do zaoferowania. Głównym jej atutem są malownicze plaże, ciepłe morze i wspaniała kuchnia. Na potwierdzenie załączamy kilka zdjęć, które z pewnością zachęcą wszystkich do wyjazdu. Warunki pobytu i możliwość zabrania osoby towarzyszącej pozostają bez zmian. Dla przypomnienia informuję, że szczegółowe warunki udziału znajdują się na www.dedietrich.pl w zakładce KZI.

 

Wierzę, że większość Członków Klubu, uzyskała już obrót uprawniający do wspólnego wyjazdu na Kretę, a jeśli nie, to w ciągu najbliższych tygodni można jeszcze dokonać niezbędnych zakupów produktów De Dietrich lub BAXI.
Dla przypomnienia załączamy KH nr 7/2016 w sprawie podwójnego naliczania kwoty za zakup pomp ciepła. Przypominamy też, że termin przysłania kopii faktur mija 31.01.2017.

 

W imieniu wszystkich Pracowników De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z.o.o. życzę Państwu udanej końcówki roku oraz proszę o wstępną rezerwację czasu na wyjazd w maju 2017r.

 

Z wyrazami szacunku
Grzegorz Szukiel

https://dedietrich.pl/4342-2/

Komunikat_nr_19_2016_Klub Złotego Instalatora

Komunikat_Handlowy_nr_7_2016_Podwójny obrót do KZI