Szanowni Państwo,

Tegoroczny XVII wyjazd KZI był rekordowy pod względem liczby uczestników. Dziękujemy raz jeszcze za tak liczną frekwencję, świadczy ona bowiem o rosnącym popycie na nasze urządzenia i szerszej świadomości marki wśród użytkowników.

Doświadczenia z organizacji 17 wyjazdów skłaniają nas do przedstawienia Państwu modyfikacji zasad działania Klubu Złotego Instalatora. Chcemy, aby te zmiany umożliwiły utrzymanie doskonałej organizacji wyjazdów KZI pomimo rosnącej liczby uczestników. Zmiany mają na  celu wydłużenie czasu potrzebnego zarówno nam do weryfikacji sprzedaży, przy dynamicznie rosnącej liczbie faktur, jak i firmie TCP Podróże do rezerwacji miejsc w samolotach i hotelach. Dlatego też, począwszy od 2018 roku przyspieszamy, o dwa miesiące, datę zbierania danych sprzedaży. W roku 2019 wrócimy do cyklu dwunastomiesięcznego, ale rokiem rozliczeniowym będzie listopad/październik zamiast dotychczasowego styczeń-grudzień.

Niniejszym chcemy poinformować o zasadach obowiązujących od tego roku:

1. Obroty zaliczone do programu KZI w roku 2018 będą obejmować:
a) Obroty przeniesione z roku 2017 ( jak w programie 2-letnim),
b) Obroty zebrane w roku 2018 w okresie styczeń-październik.

2. Limit zakupów uprawniający do wyjazdu w ramach KZI 2018 (wyjazd w roku 2019) zostaje proporcjonalnie obniżony i wyniesie 115 000 PLN dla cyklu rocznego i 120 000  PLN dla cyklu dwuletniego.

3. Zakupy dokonane w okresie listopada i grudnia 2018 będą zaliczone do programu KZI 2019 (okres listopad 2018 – październik 2019). Limit zakupów dla edycji KZI 2019 określimy w przyszłym roku.

4. Wprowadzamy dodatkowy warunek związany z promowaniem sprzedaży pomp ciepła będących w naszej ofercie (min. 1 szt. PC do c.o. (np. Alezio / HPI/ GSHP/ Hybryda) oraz min. 1 szt. PC do c.w.u. (Kaliko)).

5. W ofercie KZI 2018 pojawi się wyjazd alternatywny, który będzie można wybrać po dokonaniu dodatkowej wpłaty.

Dokładny regulamin KZI opublikujemy niebawem, w odpowiedniej zakładce na naszej stronie www.