Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 1 sierpnia 2019 nie będziemy przyjmować od Państwa faktur wystawionych ręcznie. Prosimy o wystawianie faktur w dostępnych systemach informatycznych ( excel, word, dostępne programy finansowo-księgowe itp. )

Nasz system elektronicznego sczytywania danych, który rejestruje wpływ wszystkich faktur do naszej spółki, nie ma możliwości odczytania danych z dokumentów wystawionych ręcznie. Powoduje to konieczność ręcznego wpisywania tych danych do systemu przez osobę rejestrującą wpływ faktury. Ze względu na rosnącą liczbę wpływających faktur musimy cały czas usprawniać organizację i obieg dokumentów,  a rejestracja faktur wystawionych ręcznie wymaga kilkakrotnie więcej czasu niż w przypadku faktur wystawionych elektronicznie.

Dziękujemy za zrozumienie naszej decyzji.  Pozwoli to na szybszą rejestrację faktur, szybsze księgowanie i również szybszą zapłatę do Państwa.  To wszystko sprawi, że nasza współpraca z Państwem będzie efektywniej  zorganizowana i przyniesie korzyści dla obu stron.