Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do Komunikatu nr 5, z 12 marca 2020 roku uprzejmie informujemy, że nasze ośrodki szkoleniowe we Wrocławiu i Grodzisku pozostają nadal zamknięte dla szkoleń stacjonarnych do odwołania.

Z uwagi na nieznany termin wznowienia klasycznej działalności szkoleniowej w ośrodkach, BDR Thermea Poland uruchamia szkolenia on-line, które będą prowadzone przez:

  • Marka Rawickiego z lokalizacji ośrodka szkoleniowego Wrocław
  • Macieja Syropolskiego z lokalizacji ośrodka szkoleniowego Grodzisk Mazowiecki

Szkolenie będzie miało charakter kilkugodzinnego webinarium i obejmie zagadnienia teoretyczne związane z urządzeniami marki De Dietrich i Baxi. Uczestnik tej części szkolenia nie ponosi żadnych kosztów. Warunkiem uzyskania certyfikatu upoważaniającego do uruchomień oraz obsługi technicznej urządzeń marki De Dietrich i Baxi, będzie uczestnictwo w drugiej części, w formie zajęć praktycznych, w jednym z ośrodków szkoleniowych w wybranym terminie, niezwłocznie po ustaniu przyczyn, dla których ośrodki pozostają zamknięte.

O możliwości odbycia takich szkoleń poinformujemy odrębnym Komunikatem oraz na naszej stronie https://szkolenia.dedietrich.pl.

Terminy webinariów prezentowane są na naszej stronie internetowej w zakładce https://szkolenia.dedietrich.pl/page_public.php?pn=main#trainings. W zakładce należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla wybranego terminu, a w korespondencji zwrotnej uczestnik otrzyma link aktywacyjny oraz krótką instrukcję logowania do sesji szkoleniowej.

Mamy nadzieję, że ten rodzaj aktywności pozwoli Państwu i nam, na w miarę normalne funkcjonowanie w trudnym dla nas wszystkich czasie.

Pobierz załącznik