Dotyczy: Zmiana cen katalogowych

Szanowni Państwo,

Na podstawie zapisów Porozumienia Partnerskiego, dotyczących zmian cen katalogowych, uprzejmie informujemy, że 1 marca 2021 roku wprowadzamy korektę  cenową obejmującą produkty z naszej oferty prezentowanej w katalogach Technika  Domowa i Technika Komercyjna.

  1. Z uwagi na złożoność regulacji cenowej plik cenowy w formacie XLS będzie dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce https://dedietrich.pl/cenniki/,  począwszy od  1 lutego.
  2. Plik cenowy w formacie PDF z podziałem na rozdziały będzie dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce https://dedietrich.pl/cenniki/, począwszy od  16 lutego.
  3. E-katalog 2020/1 będzie dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce: https://dedietrich.pl/e-katalog/ począwszy od  1 marca.
  4. Wydawnictwa drukowane Katalog/Cennik 2021/1-Technika Domowa oraz  Katalog/Cennik 2021/1-Technika Komercyjna będą dostępne od 9 tygodnia poprzez właściwych terytorialnie Doradców Techniczno-Handlowych BDR Thermea Poland.
  5. Rekomendujemy zapoznanie się z Załącznikiem nr 1 do niniejszego Komunikatu, w którym opisane zostały zmiany w portfolio produktowym.

Wszystkie zamówienia złożone do dnia 28 lutego 2021 roku włącznie, realizowane będą na dotychczasowych zasadach, zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem  2020/1. Produkty zamówione do 28 lutegozostaną dostarczone do Państwa  Centrów  Logistycznych (magazynów) w terminach zgodnych z treścią Porozumienia Handlowego lecz nie później niż do 31 marca 2021 roku.

W przypadku wątpliwości informacji udzielą Państwu pracownicy Działu Logistyki (logistyka@dedietrich.pl) oraz właściwi terytorialnie Doradcy Techniczno-Handlowi.