Szanowni Państwo,

na podstawie zapisów Porozumienia Partnerskiego, dotyczących zmian cen katalogowych, uprzejmie informujemy, że 1 marca 2018 roku wprowadzamy korektę cenową obejmującą produkty z naszej oferty prezentowanej w katalogach Technika Domowa i Technika Komercyjna. Z uwagi na złożoność regulacji cenowej, obejmujących zarówno zwiększenie jak i zmniejszenie cen, dołączamy kompletny plik cenowy w formacie XLS. Plik cenowy w formacie XLS będzie powszechnie dostępny na naszej stronie internetowej począwszy od 19 lutego w zakładce: https://dedietrich.pl/cenniki/. Wydawnictwa drukowane Katalog/Cennik 2018/1-Technika Domowa oraz Katalog/Cennik 2018/1-Technika  Komercyjna będą dostępne w kwietniu 2018. Dokładną datę dystrybucji podamy w odrębnym komunikacie.

Wszystkie zamówienia złożone do 28 lutego 2018 roku włącznie, realizowane będą na dotychczasowych zasadach, zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem 2017/1.
Produkty zamówione do 28 lutego zostaną dostarczone do Państwa Centrów Logistycznych (magazynów) w terminach zgodnych z treścią Porozumienia Handlowego lecz nie później niż do 31 marca 2018 roku.

W przypadku wątpliwości informacji udzielą Państwu:
W dziale Logistyki:
o Bogdan Stankiewicz: bogdan.stankiewicz@dedietrich.pl
o Monika Jaźwińska: monika.jazwinska@dedietrich.pl
o Jolanta Zdobylak: jolanta.zdobylak@dedietrich.pl
W działach NOZE/OZE:
o Tomasz Popiel tomasz.popiel@dedietrich.pl
o Natalia Sitkowska natalia.sitkowska@dedietrich.pl
oraz właściwi terytorialnie pracownicy Działu Sprzedaży.

Z wyrazami szacunku
Grzegorz Szukiel
Dyrektor Zarządzający

Waldemar Matuszyński
Product Manager

 

 

Pobierz komunikat