Clim'Up Smart

De Dietrich oferta

Klimatyzacja monosplit

Standard

De Dietrich zdjęcie

WYDAJNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚĆ

 • CLIM’UP SMART oferuje wysoką wydajność sezonową z SEER do 7,0 dla chłodzenia i SCOP do 4,2 dla ogrzewania.
 • Technologia Full DC Inverter pozwala na dostosowanie wykorzystania urządzenia do potrzeb użytkownika, zapewniając lepszą wydajność i kontrolowane zużycie energii.
 • Komfort jest gwarantowany o każdej porze roku dzięki chłodzeniu w lecie i ogrzewaniu w zimie. Praca w trybie ogrzewania przy temperaturze zewnętrznej do -15°C.
 • Szereg CLIM’UP SMART oferuje różne modele o mocy do 7,4 kW w trybie chłodzenia.

 

De Dietrich zdjęcie

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

 • CLIM’UP SMART to jeden z najcichszych klimatyzatorów na rynku, o poziomie ciśnienia akustycznego wynoszącego zaledwie 20 dB(A). Tryb nocny pozwala zmniejszyć poziom hałasu podczas pracy w nocy.
 • Skorzystaj z ponad 5 funkcji dostosowanych do wszystkich sytuacji, takich jak tryb automatycznej regulacji temperatury, tryb osuszania i wentylacji pomieszczenia lub tryb eliminacji zimnych przeciągów.
 • CLIM’UP SMART posiada również system samooczyszczania jednostki wewnętrznej, który poprawia komfort użytkowania i zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków i bakterii w Twoim domu.

 

De Dietrich zdjęcie

ROZWIĄZANIE NA RZECZ ŚRODOWISKA

 • Dzięki zastosowaniu czynnika chłodniczego R32, szereg CLIM’UP zmniejsza swój wpływ na środowisko o 68% w porównaniu z zazwyczaj stosowanym czynnikiem R410A.
 • Jest bardziej przyjazny dla środowiska, łatwiej poddaje się recyklingowi i nie ma wpływu na warstwę ozonową.

 

De Dietrich zdjęcie

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

 • Strategia ECO SOLUTIONS jest narzędziem zgodnym z ideą zrównoważonego rozwoju naszej firmy, która polega na dostarczaniu klientom urządzeń grzewczych o wysokim standardzie, przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o środowisko naturalne, społeczeństwo i gospodarkę.
 • Nasze łatwe w użyciu i przyjazne użytkownikowi kotły, pompy ciepła oraz systemy solarne i fotowoltaiczne są częścią przyszłości, w której wysoka sprawność, wydajność i troska o środowisko idą w parze.

 

De Dietrich zdjęcie

URZĄDZENIA DE DIETRICH SPEŁNIAJĄ WYMAGANIA PROGRAMU

Nowoczesne urządzenia grzewcze marki De Dietrich, takie jak kondensacyjne kotły gazowe i pompy ciepła, doskonale wpisują się w założenia programu “Czyste Powietrze”. Są oszczędne, ekologiczne i wydajne. Nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, które zanieczyszczają powietrze i powodują powstawanie szkodliwego dla życia smogu.

Walcz ze smogiem już dziś! Nie czekaj, odbierz dofinansowanie i wymień stary piec na nowe urządzenie grzewcze!

Poznaj nasze kotły gazowe 

Poznaj nasze pompy ciepła

Poznaj wszystkie urządzenia De Dietrich

 

Więcej informacji o projekcie znaleźć można na stronie Programu.

De Dietrich zdjęcie

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Czy chcesz być zawsze na bieżąco w kwestii naszych nowoczesnych i ekologicznych produktów, które tworzymy z poszanowaniem środowiska naturalnego? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil De Dietrich Polska na portalu Facebook! Znajdziesz tam masę ciekawych informacji o naszych urządzeniach, aktualności, najświeższe promocje oraz wiele wyjątkowych konkursów!

Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad kilka tysięcy fanów, którzy każdego dnia mogą tam znaleźć zarówno interesujące ich informacje jak i wiele innych cennych materiałów.

Lista produktów