Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych Intalacje, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Będzie to doskonała okazja, aby zapoznać się z naszą ofertą produktową, skorzystać z obecności Mobilnego Centrum Szkoleniowego OZE oraz porozmawiać z naszymi ekspertami.

Targi INSTALACJE 2024 zgromadzą wystawców z różnorodnych sektorów technologii instalacyjnych – od urządzeń klimatyzacyjnych, przez systemy automatyki budynkowej, po innowacyjne rozwiązania w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Wśród nich nie zabraknie naszej firmy, która zaprezentuje swoje najnowsze produkty tworzone w oparciu o zielone trendy. Od lat skupiamy się na efektywności energetycznej, zrównoważonym wykorzystaniu zasobów oraz na poprawie komfortu użytkowników końcowych, czyli wartościach, które dziś są ważniejsze niż kiedykolwiek..

Chętni instalatorzy będą mogli zapisać się do Klubu Złotego Instalatora i poznać korzyści, jakie wynikają z obecności w Klubie.

Przyjdźcie do nas na do hali numer 5, na stoisko 69.