Strateo R32 to nowa pompa ciepła marki De Dietrich typu powietrze/woda, która powstała z troski o komfort użytkownika i naszej planety. Strateo R32 oferuje najlepsze na rynku parametry w zakresie akustyki, ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, oszczędności miejsca, a nawet łatwości montażu. Urządzenie jest dostępne w mocach od 4,5 do 8 kW.

Pompa ciepła Strateo R32 nie tylko korzysta z czystej, w 100% odnawialnej energii z powietrza. Pozwala świadomie redukować ślad węglowy i dbać o ekologię dzięki wysokiej jakości komponentom, które są trwałe pomimo upływu czasu. W nowej pompie zastosowano czynnik chłodniczy R32 – przyjazny środowisku. Przejście na czynnik chłodniczy R32 zmniejsza emisję dwutlenku węgla o w porównaniu z czynnikiem R410A. Czynnik R32 poprawia także wydajność pompy w trybie ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania c.w.u. COP został podwyższony aż do 5,2 (w warunkach A7/W35). Opakowanie urządzenia wykonano z materiałów w pełni podlegających recyklingowi.

Pompa ciepła Strateo R32 odpowiada potrzebom zarówno użytkownika, jak i instalatora. Innowacyjne technologicznie rozwiązanie pozwala dostosować urządzenie do wszystkich konfiguracji instalacji. Opatentowany, hydrauliczny zespół podłączeniowy umożliwia bezproblemową i dyskretną integrację produktu ze wszystkimi przewodami c.o. i ciepłej wody użytkowej. Dzięki fabrycznemu wyposażeniu pompy w ramę montażową do minimum zredukowano czas montażu. Funkcja Bluetooth ze wskazówkami dotyczącymi konfiguracji pomaga instalatorowi prawidłowo skonfigurować́ instalację. Pompa jest idealna do nowego budownictwa – spełnia wymagania Warunków Technicznych 2021. Sprawdzi się także przy
termomodernizacji – wpisuje się w założenia rządowego programu „Czyste Powietrze”.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: Strateo R32 – Kotły Gazowe – De Dietrich