25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest organizowany „dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.” Firma De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o. o. przyłączyła się do tej szczytnej akcji i przekazała na licytację nowość – dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny MCR Home 24/28 MI.

tło kocioł

Całość środków uzyskanych z licytacji zostanie przeznaczona na wsparcie 25. Finału WOŚP!

Co wyróżnia licytowany kocioł?

 Toroidalny wymiennik ze stali nierdzewnej

Dla kotła MCR Home zaprojektowano nowy, toroidalny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej, który wraz z nową konstrukcją palnika cylindrycznego oraz koncepcjątzw. „zimnych drzwi” tworzy nową jakość.

Nowy palnik cylindryczny

Nowa konstrukcja palnika cylindrycznego zapewnia większą kulturę pracy i zmniejszony hałas. Stabilny płomień gwarantuje zmniejszenie emisji NOx i CO do atmosfery.

Mniejsze straty ciepła

Koncepcja tzw. „zimnych drzwi” pozwoliła zmniejszyć straty promieniowania aż o 75%. Maksymalna temperatura pokrywy w MCR Home nie przekracza 30°C. Przekłada się to na mniejsze straty, zarówno w trybie czuwania, jak i podczas pracy pod pełnym obciążeniem.

Mniejsze zużycie energii

Dzięki technologii kondensacji, konstrukcji minimalizującej straty ciepła, wykorzystaniu wydajnej pompy elektronicznej, a także pokojowych regulatorów temperatury, dostępnych jako wyposażenie dodatkowe, kocioł MCR Home charakteryzuje się mniejszym zapotrzebowaniem na energię dostarczaną w postaci gazu czy energii elektrycznej.

Więcej informacji na temat kotła, a także szczegółowe dane techniczne można znaleźć na stronie: http://www.dedietrich-kotly.pl/mcr-home/Licytowany kocioł objęty jest standardową gwarancją Producenta.

 Zachęcamy wszystkich do udziału w tej wyjątkowej licytacji! Aukcja dostępna jest po linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/mcr-home-24-28-mi-kociol-gazowy-kondensdacyjny-2-f-i4151322 lub po kliknięciu w banner w górnej części artykułu .