01

Uzupełnij dane na platformie ZAZA dla Projektantów

Wejdź na stronę Portalu ZAZA dla Projektantów https://zaza2.dedietrich.pl/projekt/ i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Twoje zgłoszenie trafi do Inżyniera ds. Projektów, odpowiedniego wg miejsca zarejestrowania Twojej Firmy, który będzie się z Tobą kontaktował w celu ustalenia terminu spotkania na podpisanie umowy o współpracy.


02

Podpisz umowę o współpracy

Podczas spotkania z naszym Inżynierem ds. Projektów dowiesz się o wszystkich korzyściach płynących ze współpracy. Podpisz umowę i prześlij ją na adres biura BDR Thermea Poland, albo przekaż ją Inżynierowi ds. Projektów. Kiedy umowa trafi do naszego biura i zostanie podpisana przez Zarząd, na Twój adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym otrzymasz link aktywacyjny wraz z hasłem, za pomocą którego zalogujesz się do swojego aktywowanego konta na Portalu ZAZA dla projektantów.

Pamiętaj!

Dane firmy wprowadzone na formularzu rejestracyjnym muszą być zgodne z tymi, jakie zostaną wpisane w umowie. W przeciwnym wypadku konto nie zostanie aktywowane.
03

Zaloguj się do swojego konta i rejestruj projekty.

Zaloguj się do swojego k onta na Portalu ZAZA dla projektantów i rejestruj projekty, w których wykorzystane zostały urządzenia BDR Thermea. Wartość prowizji projektowej zależy od rodzaju urządzenia, a jej wartość sprawdzisz w podpisanej umowie. Każde kolejne urządzenie to szansa na kolejną prowizję, którą wykorzystasz w wybrany przez siebie sposób.

Pamiętaj!

Dołączając zdjęcia zaprojektowanych urządzeń na rzeczywistej instalacji masz szansę zwiększyć wartość prowizji projektowej nawet o 20%!
Jeżeli posiadasz już login i hasło do portalu ZAZA dla projektantów, będziesz mógł korzystać ze wszystkich materiałów i dokumentacji zamieszczonej na Portalu Projektanta.

04

Wystawiaj faktury i otrzymuj prowizje projektowe.

Twój zarejestrowany projekt trafi teraz do Inżyniera ds. Projektów i jeżeli będzie on kompletny, rozliczenie prowizji projektowej zostanie zaakceptowane. Po jego akceptacji otrzymasz wiadomość email z rozliczeniem prowizji oraz wskazówkami do wystawienia faktury i koniecznych załącznikach.

Wystawioną fakturę prześlij w wersji papierowej na adres biura BDR Thermea Poland, a po jej otrzymaniu niezwłocznie przekażemy ją do zapłaty. Jeżeli masz podpisane z nami Porozumienie o elektronicznej wymianie faktur, będziesz mógł ją przesłać do nas w wersji elektronicznej, co jest o wiele wygodniejsze i dodatkowo przyspiesza proces zapłaty.

Pamiętaj!

Pamiętaj, aby do wystawionej przez Ciebie faktury dołączyć otrzymane rozliczenie prowizji projektowej oraz skan lub zdjęcie pierwszej strony projektu, w którym zamieściłeś urządzenia BDR Thermea Poland.

Przyspiesz czas zapłaty faktury

Czas wysyłki papierowej faktury pocztą tradycyjną może się niekiedy znacznie wydłużyć, dlatego przejdź na przesyłanie faktur w formie elektronicznej. Wystawiane przez Ciebie faktury za zrealizowane projekty będą trafiać błyskawicznie do naszej Księgowości, co znacznie ułatwi i przyspieszy cały proces. Aby tego dokonać wypełnij, podpisz i prześlij do nas dwa egzemplarze Porozumienia, a wystawianie faktur za zrealizowane projekty będzie szybkie i komfortowe, jak nigdy dotąd.

Aby przeglądać te treści należy się zalogować do portalu ZAZA

Zaloguj