Kontakt

Wsprarcie projektantów

Dział Księgowości

Główna Księgowa

Anna Kmitto-Draus

tel. 71 71 27 431

anna.kmitto-draus@dedietrich.pl

Dział Księgowości

Księgowa

Cecylia Dąbrowska-Zmuda

tel. 71 71 27 432

cecylia.dabrowska-zmuda@dedietrich.pl

Dział Księgowości

Księgowa

Anna Papierzańska

tel. 71 71 27 434

anna.papierzanska@dedietrich.pl

Dział Księgowości

Księgowa

Anna Wesołowska

tel. 71 71 27 433

anna.wesolowska@dedietrich.pl

Dział Księgowości

Księgowa

Barbara Piątkowska

barbara.piatkowska@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Realizacja zamówień

Jolanta Zdobylak

tel. 71 71 27 415

logistyka@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Realizacja zamówień

Monika Jaźwińska

tel. 71 71 27 414

logistyka@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Realizacja zamówień

Marcin Burasiński

tel. 71 71 27 416

logistyka@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Realizacja zamówień

Agata Kalinowska

tel. 71 71 27 417

logistyka@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Realizacja zamówień

Przemysław Kozioł

kom. 516 269 885

logistyka@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Reklamacje Dostaw

Krzysztof Kopras

tel. 71 71 27 412

krzysztof.kopras@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Części zamienne

Karolina Wójcik

tel. 71 71 27 413

karolina.wojcik@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Realizacja zamówień

Monika Jaźwińska

tel. 71 712 74 14

logistyka@dedietrich.pl

Dział Logistyki

Kierownik Działu

Dariusz Michalski

tel. 71 71 27 418

dariusz.michalski@dedietrich.pl

Dział Marketingu

Marketing Department Manager

Tomasz Popiel

tomasz.popiel@dedietrich.pl

Dział Marketingu

Marketing Specialist

Monika Jędrzejak

monika.jedrzejak@dedietrich.pl

Dział Techniczny

Dyrektor ds, Technicznych

Tomasz Tomczyk

kom. 601 467 469

tomasz.tomczyk@dedietrich.pl

Dział Wsparcia Rozwiązań Komercyjnych

Manager ds. Technicznych Działu OZE

Piotr Polewka

tel. 507 824 301

piotr.polewka@dedietrich.pl

Dział Wsparcia Rozwiązań Komercyjnych

Inżynier ds. Projektów

Jacek Wróbel

kom. 519 637 762

jacek.wrobel@dedietrich.pl

Dział Wsparcia Serwisów

Doradztwo techniczne dla instalatorów

Romuald Grenik

romuald.grenik@dedietrich.pl

Dział Wsparcia Serwisów

Doradztwo techniczne dla instalatorów

Paweł Pietrusiewicz

pawel.pietrusiewicz@dedietrich.pl

Dział Wsparcia Serwisów

Doradztwo techniczne dla instalatorów

Rafał Sapuń

rafal.sapun@dedietrich.pl

Dział Wsparcia Serwisów

Doradztwo techniczne dla instalatorów

Mariusz Murawski

mariusz.murawski@dedietrich.pl

Dział Wsparcia Serwisów

Kierownik Działu

Waldemar Zawada

waldemar.zawada@dedietrich.pl

Inspektor Danych Osobowych

Dagmara Wrona

kom. 609 702 027

daneosobowe@dedietrich.pl

Klub Złotego Instalatora

Infolinia KZI (przelewy na kartę Mastercard, użytkowanie karty)

tel. 662 052 979 (czynny pon-pt; godz. 10 – 16)

kontakt@klubzlotegoinstalatora.pl

Klub Złotego Instalatora

Helpdesk KZI (rejestracja urządzeń w SKG, poprawność naliczania premii i punktów, rejestracja usług fakturowanych)

Infolinia SKG

tel. 801 080 881

pomoc@dedietrich.pl

Kontakt dla mediów

Agencja Reklamowa LET PR

Alicja Bar

tel. 536 929 275

a.bar@letpr.pl

Dział Produktu NOZE

Kierownik Działu Zarządzania Produktem

Jakub Jagielski

jakub.jagielski@dedietrich.pl

Dział Produktu NOZE

Starszy Specjalista ds. Produktu

Serhii Pukhkyi

tel. 503 937 924

serhii.pukhkyi@dedietrich.pl

Dział Produktu NOZE

Junior Product Manager

Kamil Bokisz

tel. 451 153 338

kamil.bokisz@dedietrich.pl

Dział Szkoleń

Key Account Manager, Manager Ośrodka Szkoleniowego Grodzisk Mazowiecki

Maciej Syropolski

kom. 601 181 535

maciej.syropolski@dedietrich.pl

Dział Szkoleń

Manager ds. szkoleń

Marek Rawicki

tel. 71 71 27 442

marek.rawicki@dedietrich.pl

Dział Produktu OZE

Kierownik Działu Zarządzania Produktem

Jakub Jagielski

jakub.jagielski@dedietrich.pl

Dział Produktu OZE

Junior Product Manager

Monika Ciesiołkiewicz

tel. 519 637 757

monika.ciesiolkiewicz@dedietrich.pl

Dział Produktu OZE

Manager ds. Szkoleń

Łukasz Olszewski

tel. 516 269 895

lukasz.olszewski@dedietrich.pl

Dział Produktu OZE

Doradca techniczny ekspozycji mobilnej OZE

Jarosław Wąsowicz

tel. 504 159 306

jaroslaw.wasowicz@dedietrich.pl

Dział Szkoleń

Manager ds. szkoleń

Marek Rawicki

tel. 71 71 27 442

marek.rawicki@dedietrich.pl

Sekretariat Zarządu

Asystentka Biura

Sylwia Pańczyszyn

tel. 71 71 27 400

biuro@dedietrich.pl

Aby przeglądać te treści należy się zalogować do portalu ZAZA

Zaloguj