Spotkajmy się na Targach INSTALACJE 2024 w Poznaniu!

Przez Adam
W Instalatorzy
15 kwietnia, 2024
0 komentarzy
101 Views

BDR Thermea po raz kolejny będzie uczestniczyła w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży instalacyjnej w Polsce – Targach INSTALACJE 2024. To wyjątkowe spotkanie instalatorów odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To nie tylko okazja do zaprezentowania naszych najnowszych produktów i rozwiązań, ale także doskonały moment na wymianę doświadczeń i pogłębienie wiedzy o najnowszych trendach w branży.

targi instalacje 2024

Dlaczego warto nas odwiedzić na tegorocznych Targach w Poznaniu?

Targi INSTALACJE 2024 zgromadzą wystawców z różnorodnych sektorów technologii instalacyjnych – od urządzeń klimatyzacyjnych, przez systemy automatyki budynkowej, po innowacyjne rozwiązania w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Wśród nich nie zabraknie naszej firmy, która zaprezentuje swoje najnowsze produkty tworzone w oparciu o zielone trendy. Od lat skupiamy się na efektywności energetycznej, zrównoważonym wykorzystaniu zasobów oraz na poprawie komfortu użytkowników końcowych, czyli wartościach, które dziś są ważniejsze niż kiedykolwiek.

Targi INSTALACJE 2024 – bogaty program wydarzeń

Targi to nie tylko ekspozycje, ale i bogaty program wydarzeń towarzyszących. Planowane konferencje, spotkania i panele dyskusyjne, w tym VII Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych czy Konferencja „ZERO a cieszy” – instalacje w budynkach zeroenergetycznych, będą prowadzone przez wiodących ekspertów. To niepowtarzalna szansa na zdobycie cennej wiedzy i spojrzenie na branżę z perspektywy najlepszych w swoim fachu.

Spotkanie branż przyszłości podczas poznańskich Targów

Obecność na Targach INSTALACJE 2024 to również okazja do odwiedzenia innych ważnych wydarzeń, takich jak Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER czy EXPOPOWER, co pozwala na kompleksowe spojrzenie na przyszłość branż pokrewnych. Jeden bilet uprawnia do zwiedzania ekspozycji całego bloku targów, co otwiera przed uczestnikami szerokie możliwości nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych.

Instalatorze, dołącz do nas!

Targi INSTALACJE 2024 to nie tylko przegląd osiągnięć technologicznych, ale przede wszystkim platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, która umożliwia spojrzenie na przyszłość branży instalacyjnej z nowej perspektywy. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w tej dziedzinie, czy po prostu interesujesz się najnowszymi trendami i innowacjami, zapraszamy do odwiedzenia stoiska marek De Dietrich i Baxi. Razem możemy kształtować przyszłość branży instalacyjnej.

Znajdziesz nas na stoisku 69 w Hali 5.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: