De Dietrich Polska na Targach Instalacje 2018

Przez Adam
W Instalatorzy
27 kwietnia, 2018
0 komentarzy
1690 Views

Przez cztery dni, od 23 do 26 kwietnia br. w halach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich trwało największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej – Targi Instalacje. Wśród wystawców była też nasza firma, która zaprezentowała się wraz z marką Sofath i BAXI.

Targi Instalacje są największym spotkaniem branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej. Każdego roku imprezę odwiedza ok. 30 tys. zwiedzających, nie inaczej było i tym razem.

31287223_1908180399212917_3722546123647221760_nW czasie czterodniowego wydarzenia przybyli goście mieli okazję do zapoznania się z ofertą wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. W gronie wystawców znalazła się też firma De Dietrich Technika Grzewcza, która obchodząc w 2018 roku jubileusz 20-lecia działalności, zaprezentowała swoją ofertę kotłów, pomp ciepła, systemów solarnych i fotowoltaicznych renomowanych marek: De Dietrich, BAXI i SOFATH.

Szczególną uwagę odwiedzających przykuwała wystawa kondensacyjnych kotłów gazowych wyposażonych w przezroczysty panel przedni oraz podświetlenie, dzięki czemu można było zobaczyć urządzenia od innej niż zwykle strony. Równie dużym zainteresowaniem cieszył się nowy regulator Smart TC, umożliwiający zdalny dostęp do parametrów pracy urządzenia. Podczas targów odwiedzający mieli też okazję porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat korzyści wypływających z użytkowania urządzeń, ich parametrów technicznych oraz sposobów na ich efektywne wykorzystanie.

Dopełnieniem całego wydarzenia był finał 6. Mistrzostw Polski Instalatorów.

Zobaczcie jak wyglądało nasze stoisko w pełnej krasie:

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: