BDR Thermea na targach Instalacje w Poznaniu

Przez Monika
W Newsy
8 kwietnia, 2022
0 komentarzy
148 Views

W dniach 25-27 kwietnia br. odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Instalacyjne – INSTALACJE 2022. Firma BDR Thermea Poland weźmie w nich udział i zaprezentuje szeroką ofertę swoich urządzeń.

Targi INSTALACJE to jedno z największych spotkań firm z branży instalacyjnej. Prezentowane są na nich kompleksowe rozwiązania producentów i dystrybutorów urządzeń techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. W targach weźmie udział prawie 400 wystawców, z których ofertą zapozna się kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Będą wśród nich instalatorzy, projektanci instalacji i dystrybutorzy urządzeń. Instalacje 2022 będą kolejną okazją do nawiązania relacji biznesowych, przyjrzenia się wiodącym trendom i poszerzenia wiedzy o najnowocześniejszych rozwiązaniach.

Firma BDR Thermea Poland kolejny już raz weźmie udział w poznańskich Międzynarodowych Targach Instalacyjnych. Stoisko jest przygotowane zgodnie z naszym ekologicznym podejściem. Zależy nam, aby strategię ECO Solutions wdrażać nie tylko rozwijając i oferując produkty OZE, ale także przy takich okazjach jak targi. Podczas INSTALACJI 2022 zaprezentujemy rozwiązania marki De Dietrich i Baxi z zakresu techniki domowej i komercyjnej. Będą to kotły kondensacyjne marki De Dietrich: MCR3 evo z podgrzewaczem c.w.u., Evodens AMC, Modulens AGC, kaskady kotłów Innovens Pro AMC 160 i C 240, klimatyzacja Clim’ up, pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej Elensio, a także urządzenia marki Baxi – kocioł kondensacyjny Duo-Tec, Platinum oraz pompa ciepła Auriga. 

Zaprezentujemy również najnowsze urządzenia z naszej oferty – kocioł kondensacyjny Inidens przystosowany do spalania gazu z 20% dodatkiem wodoru oraz pompę ciepła Strateo R32 – z bardziej przyjaznym dla środowiska czynnikiem chłodniczym.

Targi będą także okazją, aby odwiedzić nasze Mobilne Centra Szkoleniowe – MOBLABY. MOBLAB OZE zaparkuje przy naszym stoisku – na jego pokładzie uczestnicy targów zapoznają się z ofertą i działaniem pomp ciepła. MOBLAB NOZE będzie stał na zewnątrz hali.  

Zapraszamy na stoisko nr 129 do pawilonu 5. – każdy, kto nas odwiedzi, otrzyma niespodziankę. Naszym gościom zaproponujemy także poczęstunek – kawę, herbatę i kieliszek włoskiego wina. 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: