Nowe Mobilne Centrum Szkoleń De Dietrich – Moblab OZE

Przez Adam
W Instalatorzy
10 sierpnia, 2021
1 komentarz
920 Views

W połowie marca tego roku swoją działalność rozpoczęło kolejne Mobilne Centrum Szkoleń De Dietrich, zwane potocznie Moblabem OZE. Po Moblabie NOZE, w którym prezentowaliśmy najciekawsze rozwiązania z segmentu kotłów gazowych, przyszedł czas na odnawialne źródła energii i technologię pomp ciepła

Moblab OZE powstał w samochodzie dostawczym Mercedes Sprinter. Wnętrze jego specjalnie wykonanej przestrzeni ładunkowej odpowiednio zaaranżowano, a z zewnątrz samochód oklejono nowocześnie zaprojektowaną, przyciągającą wzrok grafiką. Dzięki specjalnie przygotowanej konstrukcji, można otworzyć jedną stronę burty samochodu, która służy jako podest, i wejść do środka. Wewnątrz zamontowano pokazowe urządzenia De Dietrich – pompy ciepła: Alezio M, Alezio M V200 oraz HPI S. 

Do uruchomienia tego projektu skłonił nas spektakularny sukces Moblabu NOZE, w którym przez kilka lat działalności przeszkoliliśmy tysiące osób. Nie bez znaczenia był też fakt, że nasze szkolenia w ośrodkach szkoleniowych we Wrocławiu i Grodzisku Mazowieckim cieszą się ogromną popularnością i mimo chęci nie zawsze jesteśmy w stanie przyjąć na szkolenia wszystkich chętnych. Moblab OZE jest więc dobrym uzupełnieniem naszej oferty szkoleniowej – mówi Marcin Detnerski, Manager Działu OZE.

Mobilne Centrum Szkoleń OZE działa dopiero od kilku miesięcy, a w szkoleniach wzięło w nim udział już około 750 osób – głównie instalatorów i pracowników hurtowni. Moblab OZE codziennie jeździ po całej Polsce, a grafik ma wypełniony niemal po brzegi. Gości na targach branżowych i różnych imprezach okolicznościowych u partnerów handlowych firmy BDR Thermea. Szkolenia mają charakter prezentacji produktowej i naocznego zapoznania uczestników z ofertą urządzeń OZE marki De Dietrich. 

Dzięki Moblabowi OZE zwiększamy zaangażowanie instalatorów i naszych partnerów handlowych, którzy mogą dotknąć urządzenia i z bliska poznać jego pracę. Zależało nam, aby nasza oferta stała się czymś więcej niż tylko katalogiem produktów i znalazła realne potwierdzenie w rzeczywistości – mówi Marcin Detnerski.

W najbliższym czasie Moblab OZE będzie odwiedzał naszych partnerów handlowych na Podkarpaciu. 

1 komentarz do “Nowe Mobilne Centrum Szkoleń De Dietrich – Moblab OZE”

  1. Partner Piława Górna pisze:

    Siema. Czekamy na Moblab OZE w Piławie Górnej ul. piastowska 50a . Zapraszamy !!!

komentarze z facebooka: