Korzyści z udziału w Programie Lojalnościowym Klubu Złotego Instalatora

Przez Adam
W Instalatorzy
13 kwietnia, 2021
0 komentarzy
122 Views

Prosty i przejrzysty system naliczania punktów, dodatkowe premie finansowe to tylko kilka benefitów, jakie czekają członków Klubu Złotego Instalatora. Program w tamtym roku został ulepszony oraz rozszerzony, dzięki czemu instalatorzy mogą czerpać jeszcze większe korzyści. 

Nowa formuła opiera się na elektronicznym systemie naliczania punktów, co znacznie ułatwia dostęp do informacji i przyspieszy całą procedurę. 

Jakie są korzyści z uczestnictwa w programie?

Każdy z członków będzie mógł skorzystać z:

  • premii serwisowej – udzielana jest ona za wpis do ewidencji SKG, czyli uruchomienie urządzenia,
  • premii serwisowej za montaż – udzielana jest ona w postaci dopłaty za montaż, 
  • premii punktowej za promocję sprzedaży, która pozwala na wyjazd szkoleniowy (Szkolenie Pod Palmami KZI) lub wymianę na środki pieniężne.

Premiowanie urządzeń De Dietrich polega na przyznawaniu punktów za wskazane produkty. Aby dołączyć do programu należy wejść na stronę: http://klub złotego instalatora.pl

Dokonanie wyboru rozliczania premii wymienionych w ramach nowej platformy Programu Lojalnościowego KZI daje szereg korzyści. Przede wszystkim znacznie ułatwia formę rozliczenia, ponieważ zdejmuje z instalatora konieczność wystawiania i przesyłania do BDR Thermea Poland faktur za wykonane usługi uruchomienia lub montażu, a przysługujące z tego tytułu środki finansowe automatycznie są przelewane na kartę przedpłaconą MASTERCARD. Członkowie mogą zdecydować o rozliczaniu każdej z tych premii rejestrując się na platformie programu. 

Szkolenie Pod Palmami 

Zmianie uległy także zasady przyznawania premii za promocję sprzedaży, która uprawnia do udziału w corocznym, wakacyjnym wyjeździe zwanym Szkoleniem Pod Palmami KZI, które przysługuje za zgromadzenie w ciągu roku odpowiedniej ilości punktów za redystrybucję produktów BDRTP. Ilości punktów przysługujące poszczególnym grupom urządzeń oraz szczegóły o programie znajdują się na stronie internetowej programu: https://dedietrich.pl/klub-zlotego-instalatora/

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: