Klub Złotego Instalatora: zmiana wysokości premii KZI za promocję sprzedaży urządzeń

Przez Adam
W Instalatorzy
18 maja, 2023
0 komentarzy
613 Views

Klub Złotego Instalatora to program lojalnościowy skierowany do autoryzowanych instalatorów urządzeń marki De Dietrich i Baxi. Udział w programie pozwala na korzystanie z różnych rodzajów premii za sprzedaż, montaż i pierwsze uruchomienie urządzeń.  

klub złotego instalatora

Program Lojalnościowy Klub Złotego Instalatora, składa się z systemu premii:

– dopłaty za montaż urządzeń

– wpis do ewidencji SKG

– premii punktowej za promocję sprzedaży.

Od 22 maja 2023 roku zwiększamy wysokość punktowej premii KZI za promocję sprzedaży monoblokowych pomp ciepła Modena w marce De Dietrich, a także Auriga A w marce BAXI.

Kolejną zmianą jest objęcie systemem wsparcia wybranych podgrzewaczy c.w.u. W obrębie marki De Dietrich, będą to: SR..MG, AQUAvie oraz AQUAvie HP (podgrzewacz będzie miał swoją premierę w drugiej części roku), natomiast w marce BAXI – podgrzewacze ze stali nierdzewnej Assure.

Przypominamy, że warunkiem do otrzymywania premii KZI jest sprzedaż urządzenia do inwestora, jego rejestracja w Systemie Kart Gwarancyjnych, a także posiadanie konta na platformie Programu Lojalnościowego „Klub Złotego Instalatora”.

Zestawienie wysokości premii serwisowych za montaż urządzenia, wpis do ewidencji SKG (po pierwszym uruchomieniu urządzenia) oraz premii za promocję sprzedaży zostały zaprezentowane w Komunikacie Handlowym nr 11/2023. Aktualna lista premii dla wszystkich urządzeń jest zamieszczona w zakładce Lista premii KZI i dostępna jest po zalogowaniu na platformę Programu Lojalnościowego.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: