Klub Złotego Instalatora – Szkolenie pod Palmami 2021

Przez Adam
W Instalatorzy
30 czerwca, 2021
0 komentarzy
744 Views

W tym roku instalatorzy współpracujący z BDR Thermea w ramach Klubu Złotego Instalatora odwiedzili Kemer – miasto w południowo-zachodniej Turcji znajdujące się nad samym Morzem Śródziemnym. To znane kąpielisko morskie należące do Riwiery Tureckiej słynie głównie z uprawy owoców granatu. W Kemer leżą także ruiny starożytnych miast Phaselis i Olympos. Wyjazd odbył się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Jak co roku poza zasłużonym wypoczynkiem uczestnicy wycieczki, w sumie 240 osób podzielonych na dwie grupy, brali udział w części merytorycznej składającej się ze szkoleń prowadzonych przez kadrę BDR Thermea. Taki wyjazd daje wyjątkową możliwość spotkania się z grupą najlepszych instalatorów i współpracujących z BDR Thermea firm. To świetna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych znajomości. 

Każdy instalator, który chciałby wziąć udział w takim wyjeździe szkoleniowym i korzystać z innych benefitów, może dołączyć do klubu.

Jakie są korzyści z uczestnictwa w programie?

  • – premia serwisowa – za wpis do ewidencji Systemu Kart Gwarancyjnych, czyli uruchomienie urządzenia
  • – premia serwisowa za montaż – udzielana w postaci dopłaty za montaż
  • – premia punktowa za promocję sprzedaży, która pozwala na wyjazd szkoleniowy (Szkolenie Pod Palmami KZI) lub wymianę na środki pieniężne

Aby dołączyć do programu, należy wejść na stronę: www.klubzlotegoinstalatora.pl. Jakiś czas temu Klub Złotego Instalatora przeszedł metamorfozę. Nowa formuła opiera się na elektronicznym systemie naliczania punktów. Dokonanie wyboru rozliczania premii wymienionych w ramach nowej platformy Programu Lojalnościowego KZI daje szereg korzyści. Przede wszystkim znacznie ułatwia formę rozliczenia, ponieważ zdejmuje z instalatora konieczność wystawiania i przesyłania do BDR Thermea Poland faktur za wykonane usługi uruchomienia lub montażu, a przysługujące z tego tytułu środki finansowe automatycznie są przelewane na kartę przedpłaconą MASTERCARD. Członkowie mogą zdecydować o rozliczaniu każdej z tych premii, rejestrując się na platformie programu. 

Wyjazd na Szkolenie Pod Palmami przysługuje za zgromadzenie w ciągu roku odpowiedniej liczby punktów za redystrybucję produktów BDRTP. Punkty za poszczególne grupy urządzeń oraz szczegóły programu znajdują się na stronie internetowej: https://dedietrich.pl/klub-zlotego-instalatora/

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: