Jubileuszowa edycja Targów Enex za nami

Przez Monika
W Newsy
20 marca, 2023
0 komentarzy
280 Views

Podczas jubileuszowej, 25. edycji targów Enex w Kielcach swoją ofertę zaprezentowały 323 firmy z 15 krajów, a w ciągu dwóch dni kielecki ośrodek odwiedziło 19,6 tysiąca zwiedzających! Wśród wystawców nie mogło zabraknąć BDR Thermea Poland z produktami firmy Baxi i De Dietrich.

Enex 2023

Tegoroczne Targi Enex odbyły się w dniach 8 – 9 marca 2023 roku w kieleckim ośrodku wystawienniczym. W ofercie ponad 300 wystawców z branży energetycznej nie zabrakło m.in. prezentacji nowoczesnych systemów grzewczych oraz najnowszych rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, a nawet technologii wodorowych. Można było wziąć także udział w wydarzeniach towarzyszących, m.in. XVI Forum Pomp Ciepła, które było okazją do poznania nowości technicznych i produktowych z branży pomp ciepła i techniki grzewczej, a także możliwości pozyskania dofinansowań oraz wymiany doświadczeń branży instalacyjnej.

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć także naszej firmy, która zaprezentowała ofertę marek De Dietrich oraz BAXI w zakresie urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

BDR Thermea na Targach Enex

Podczas Targów odwiedzający stoisko BDR Thermea mogli poznać urządzenia z oferty marki De Dietrich i Baxi: pompy ciepła, zestaw klimatyzacji CLIM’UP, a także kolektory solarne. Na stoisku zaparkowało także Mobilne Centrum Szkoleń – MOBLAB OZE, które na co dzień jeździ nawet po najdalszych zakątkach Polski przeprowadzając szkolenia dla instalatorów.

Tegoroczna edycja Targów Enex okazała się doskonałą okazją do rozmowy ze specjalistami i szkoleniowcami BDR Thermea Poland. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużą popularnością. Odwiedzili je zarówno klienci zainteresowani ofertą urządzeń firmy, jak i instalatorzy, którzy chcieli poznać nowości produktowe z oferty marek De Dietrich i Baxi.

Dziękujemy za inspirujące rozmowy! Do zobaczenia na kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w 2024 roku!

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: