Innowacje w katalogu De Dietrich – kotły kondensacyjne BAXI

Przez Adam
W Instalatorzy
12 sierpnia, 2014
1 komentarz
4030 Views

De Dietrich Technika Grzewcza wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów. Co roku katalog firmy zostaje poszerzony o szereg nowości produktowych. Już wkrótce możemy się spodziewać unowocześnionych urządzeń w zakresie kotłów kondensacyjnych.

DuoTec Compact

DuoTec Compact

Jedną z nowości jest produkt firmy BAXI. DDTG zaprezentuje swoim klientom kondensacyjny kocioł DuoTec Compact z opcjonalnym, dodatkowym wyposażeniem. Urządzenie dostępne będzie w wariancie 1 i 2-funkcyjnym.

Jakich innowacyjnych rozwiązań możemy spodziewać się po DuoTec Compact? Wszystkie modele urządzenia wyposażone są w toroidalny wymiennik główny ze stali nierdzewnej z pogłębioną modulacją 1:7 oraz pompą elektroniczną. Ponadto, zastosowany w nich nowoczesny system GAC (gas adaptive control) pozwoli na kontrolowanie w sposób ciągły sprawności procesu spalania mieszanki gazowo-powietrznej.

Kotły kondensacyjne BAXI dostępne będą również w pakietach z pojemnościowym podgrzewaczem c.w.u. w odmianie ładowanej warstwowo oraz w wersji standardowej. Ponadto, DDTG oferuje dla klientów szeroką ofertę dodatkowego wyposażenia regulującego dla tych urządzeń.

Debiut nowych kotłów kondensacyjnych przewidziany jest na wrzesień. Szczegóły na temat omawianych modeli można znaleźć w nowym Katalogu 2014.

1 komentarz do “Innowacje w katalogu De Dietrich – kotły kondensacyjne BAXI”

  1. […] nowości prezentowałem już na blogu. Informacja na temat kotła DuoTec Compact znajduje się TUTAJ. Wiadomości o podgrzewaczach BPP można zaleźć […]

komentarze z facebooka: