De Dietrich Smart – nowa wersja aplikacji

Przez Adam
W Instalatorzy
16 maja, 2023
0 komentarzy
1088 Views

De Dietrich Smart to nowa wersja dotychczasowej aplikacji Smart TC umożliwiającej zdalne sterowanie termostatem. Została zaktualizowana i uzupełniona o nowe funkcjonalności.

aplikacja de dietrich smart

Dotychczas stosowana aplikacja Smart TC pozwala na sterowanie ogrzewaniem i wytwarzaniem ciepłej wody na odległość, poprzez smartfon lub tablet. W ostatnim czasie korzystanie z niej stało się jednak dość kłopotliwe, ponieważ często pojawiał się problem z limitem liczby użytkowników, co doprowadzało do występowania problemów z serwerem. Aplikacja De Dietrich Smart działając na nowej platformie, dostosuje się do liczby użytkowników, a przy tym działa stabilniej.

Opracowując aplikację De Dietrich Smart wiele uwagi poświęciliśmy poprawie łatwości obsługi. Funkcje są bardziej intuicyjne, jasno wyjaśnione, łatwe do znalezienia i szybkie do dostosowania. Dzięki temu aplikacja pozwala m.in. na precyzyjną zdalną kontrolę temperatury. Posiada także kilka programów czasowych dla ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej oraz prezentuje wskaźniki zużycia energii na ogrzewanie i c.w.u. Aplikacja robi kopię zapasową danych instalatora oraz zapewnia dostęp do komunikatów o błędach i awariach instalacji oraz do ustawień instalatora (poprzez kod dostępu).

Przeniesienie do nowej wersji aplikacji

W połowie kwietnia br. rozpoczęliśmy przenoszenie obecnych użytkowników aplikacji Smart TC do nowej aplikacji De Dietrich Smart. Zakładamy, że cały proces uda się przeprowadzić do końca 2023 roku.

Wszystko dzieje się etapami. Nie mamy jednak wpływu na to, kiedy zostaniesz przeniesiony do nowej aplikacji, nie możemy też udostępnić harmonogramu, z którego będzie wiadomo kiedy to się wydarzy.

Możesz przełączyć się na De Dietrich Smart dopiero po zdalnej aktualizacji oprogramowania regulatora Smart TC przez De Dietrich. Do tego czasu nadal skorzystasz z aplikacji Smart TC.

Gdy Twój regulator Smart TC zostanie zaktualizowany o nową wersję oprogramowania, otrzymasz wyskakujące okienko w aplikacji Smart TC z prośbą o pobranie nowej aplikacji De Dietrich Smart. Od tej pory dotychczasowa wersja aplikacji nie może być już dłużej używana, jednak Twój termostat pokojowy Smart TC nadal może być obsługiwany ręcznie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: