Smart

De Dietrich oferta

Aplikacja

De Dietrich zdjęcie

Aplikacja Smart TC staje się De Dietrich Smart

De Dietrich w najbliższych tygodniach aplikację Smart TC, za pomocą której można zdalnie sterować termostatem Smartem, zastąpi ulepszoną aplikacją De Dietrich Smart.

 

Poprawiona stabilność

Przy aplikacji Smart TC napotykaliśmy limit pojemności liczby użytkowników, co mogło doprowadzać do występowania problemów z serwerem. Aplikacja De Dietrich Smart działa na nowej platformie, która dostosowuje się do liczby użytkowników. Dzięki temu De Dietrich Smart ma być stabilną aplikacją, która jest gotowa na przyrost użytkowników.

De Dietrich zdjęcie

Przyjazna dla użytkownika

Podczas opracowywania aplikacji De Dietrich Smart wiele uwagi poświęcono poprawie łatwości obsługi. Funkcje są jasno wyjaśnione, łatwe do znalezienia i szybkie do dostosowania.

De Dietrich zdjęcie

Jak mam przejść do aplikacji De Dietrich Smart?

Od połowy kwietnia (16 tydzień roku) zaczniemy przenosić obecnych użytkowników aplikacji Smart TC do aplikacji De Dietrich Smart. Aby móc właściwie poprowadzić przejście, robimy to etapami. Spodziewamy się, że do końca 2023 roku wszyscy użytkownicy zostaną przeniesieni do aplikacji De Dietrich Smart.

 

Niestety, nie możemy podać dokładnego harmonogramu, kiedy Twoje konto zostanie przeniesione. Nie mamy również wpływu na to, kiedy zostaniesz przeniesiony do aplikacji De Dietrich Smart. Możesz przełączyć się na De Dietrich Smart dopiero po zdalnej aktualizacji oprogramowania regulatora Smart TC przez De Dietrich. Do tego czasu możesz nadal korzystać z aplikacji Smart TC.

De Dietrich zdjęcie

Kiedy będę więdział, że mogę już korzystać z aplikacji De Dietrich Smart?

Gdy tylko Twój Smart zostanie zaktualizowany o nową wersję oprogramowania, otrzymasz wyskakujące okienko w aplikacji Smart TC z prośbą o pobranie nowej aplikacji De Dietrich Smart.

 

Od tej pory aplikacja Smart TC nie może być już dłużej używana, jednakże sam termostat pokojowy Smart TC może być nadal obsługiwany ręcznie.

Aplikacja De Dietrich Smart w 4 krokach

Po zaktualizowaniu Smart TC można łatwo przełączyć się na De Dietrich Smart. Oto kilka kroków do aplikacji De Dietrich Smart.

  1. W aplikacji Smart TC pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o przejście do nowej aplikacji. Otwórz sklep z aplikacjami za pomocą linku w wyskakującym okienku i pobierz aplikację De Dietrich Smart.
  2. Utwórz konto z tymi samymi danymi, co w aplikacji Smart TC. Historia i ustawienia, takie jak harmonogram, są automatycznie przesyłane do aplikacji De Dietrich Smart.
  3. Wprowadź kod weryfikacyjny, który otrzymasz e-mailem.
  4. Utwórz nowe hasło (może być to samo co w starej aplikacji) i zacznij korzystać z aplikacji De Dietrich Smart!

Uwaga! Może zajść potrzeba odłączenia termostatu Smart TC na minutę i ponownego podłączenia aby ułatwić jego logowanie na nowym serwerze.

 

De Dietrich zdjęcie

Infolinia

Jeżeli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami: 801 080 881

De Dietrich zdjęcie

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Czy chcesz być zawsze na bieżąco w kwestii naszych nowoczesnych i ekologicznych produktów, które tworzymy z poszanowaniem środowiska naturalnego? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil De Dietrich Polska na portalu Facebook! Znajdziesz tam masę ciekawych informacji o naszych urządzeniach, aktualności, najświeższe promocje oraz wiele wyjątkowych konkursów!

Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad kilka tysięcy fanów, którzy każdego dnia mogą tam znaleźć zarówno interesujące ich informacje jak i wiele innych cennych materiałów.