Magdalena Kot

Ciepło miłości

CIEPŁO MIŁOŚCI

Podstawowym źródłem ciepła w moim domu jest unosząca się w każdym pomieszczeniu miłość. Moja miłość do żony (i wzajemnie), moja miłość do trójki naszych kochanych synów (i wzajemnie), moja miłość do teściów (i… może się trochę zagalopowałem). Cały rok kochamy się tak samo mocno, lecz nie wiedzieć czemu w zimie przed spaniem w kalesonach musi ratować mnie nasze dodatkowe źródło ciepła w domu czyli piec gazowy dwufunkcyjny. Piecyk jest już doświadczony i pełnoletni dlatego pewnie nie zawsze mnie słucha. Czasami w lecie grzeje kaloryfery choć mu nie każę, czasem droczy się ze mną gdy próbuję ustawić idealną temperaturę wody pod prysznicem. Myślę , że on potrzebuje nowych wyzwań , po prostu się u nas „zasiedział”. Ponieważ bardzo go lubię chciałbym go wysłać na zasłużone długie wakacje ale wcześniej muszę znaleźć mu zastępstwo. W poszukiwaniach tych będą przyświecać mi pewne priorytety a mianowicie efektywność , wydajność i ochrona środowiska. Ta ostatnia jest dla mnie bardzo ważna, gdyż mówiąc kolokwialnie pozwala żyć zgodnie z naturą. Środowisko przyrodnicze jest naszym największym skarbem i czymś naturalnym dla mnie jest , że powinno się go chronić , uważam wręcz , że jest to nasz obowiązek . Jestem też gorącym zwolennikiem używania odnawialnych źródeł energii, gdyż zmniejszają one po prostu emisję zanieczyszczeń w stosunku do paliw kopalnych co ma wpływ na nasze środowisko i jakość naszego życia. Filozofia związana z ochroną środowiska towarzyszy mi więc na co dzień i staram się wychowywać w niej swoje dzieci (na teścia nie mam już wpływu , choć ciągle się staram) i wierzę w to , że naprawdę warto.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Czy chcesz być zawsze na bieżąco w kwestii Konkursu „De Dietrich – Źródło domowego ciepła” jak też naszych nowoczesnych i ekologicznych produktów, które tworzymy z poszanowaniem środowiska naturalnego? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil De Dietrich Polska na portalu Facebook! Znajdziesz tam masę ciekawych informacji o naszych urządzeniach, aktualności, najświeższe promocje oraz wiele wyjątkowych konkursów.

Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad dwadzieścia pięć tysięcy fanów, którzy każdego dnia mogą tam znaleźć zarówno interesujące ich informacje jak i wiele innych cennych materiałów.