Mateusz Kołodziej

Zastąpić brudny węgiel ekologicznym gazem!

ZASTĄPIĆ BRUDNY WĘGIEL EKOLOGICZNYM GAZEM!

Aktualne źródło ciepła w moim domu?

Głównym a zarazem jedynym źródłem ocieplania mojego domu jak i podgrzewania wody jest system otwarty składający się z: kotła węglowego SAS, starego zasobnika C.W.U, pompy obiegowej, zróżnicowanych zaworów jak i rur! Wybrałem taki rodzaj ogrzewania z racji niskich kosztów instalacji jak i dość stabilnej sytuacji cenowej węgla na rynku! Ale to by było na tyle jeżeli chodzi o zalety. Zdecydowanie największą wadą jest komfort użytkowania, głównie podczas mojej nieobecności kiedy to musi „dorzucić do pieca” moja babcia, a to nie raz sprawiło jej sporo kłopotów.  Kolejnym minusem jest emitowanie ogromnych ilości dwutlenku węgla do atmosfery jak i brak możliwości regulacji ciepła!

 

Dlaczego w moim życiu ważna jest ochrona środowiska i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii?

Ochrona środowiska jest dla mnie ważna ponieważ zdaję sobie sprawę, że jestem integralną jego częścią i po części też ode mnie zależy jak czystym powietrzem oddycham i jakim powietrzem oddychać będą za kilkanaście lat kolejne pokolenia. Odpowiednia ochrona środowiska wpływa również pozytywnie na moje gospodarstwo rolne, uprawy, rośliny jak i zwierzęta. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii na pewno pozytywnie wpłynęło by na otaczające mnie środowisko jak i mój portfel, przecież słońce jest idealnym przykładem darmowej jak i ekologicznej energii a ja przykładowo nie musiałbym palić w piecu latem.

 

Dlaczego moje źródło ciepła powinno zostać wymienione na te nowoczesne i ekologiczne marki De Dietrich?

Produkty De Dietrich w porównaniu do mojego obecnego systemu ogrzewania nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, jak i nie przyczyniają się do powstawania szkodliwego dla życia smogu! Posiadając taki nowoczesny system na pewno poczułbym się bardziej “Eko” jak i nowocześniej ponieważ posiadałbym możliwość regulacji mocy kotła, mógłbym tym samym dopasować komfort ciepła w moim domu, jak i też miałbym możliwość programowania dziennych jak i nocnych temperatur pokojowych. Wymieniając mój kocioł na ten gazowy miałbym również pewność co do trwałości, niezawodności jak i przede wszystkim oszczędności mojego systemu grzewczego.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Czy chcesz być zawsze na bieżąco w kwestii Konkursu “De Dietrich – Źródło domowego ciepła” jak też naszych nowoczesnych i ekologicznych produktów, które tworzymy z poszanowaniem środowiska naturalnego? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil De Dietrich Polska na portalu Facebook! Znajdziesz tam masę ciekawych informacji o naszych urządzeniach, aktualności, najświeższe promocje oraz wiele wyjątkowych konkursów.

Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad dwadzieścia pięć tysięcy fanów, którzy każdego dnia mogą tam znaleźć zarówno interesujące ich informacje jak i wiele innych cennych materiałów.