KONKURS

De Dietrich oferta

ŹRÓDŁO DOMOWEGO CIEPŁA

WYNIKI KONKURSU

Po zliczeniu wyników głosowania na projekty konkursowe oraz kilkukrotnym sprawdzeniu autentyczności głosów, publikujemy poniżej 5 projektów, które zebrały ich najwięcej!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas na przygotowanie prac konkursowych i ogromne zaangażowanie na każdym etapie konkursu. Bardzo cieszymy się, że stare urządzenia grzewcze zostaną zastąpione z korzyścią dla środowiska 🌱 oraz staną się nowym Żródłem Domowego Ciepła. 👨‍👩‍👧

W najbliższym czasie skontaktujemy się z wygranymi w sprawie odbioru nagród, natomiast dla wszystkich pozostałych uczestników wyślemy nagrody pocieszenia 🙂

 

POZNAJ 20 NAJLEPSZYCH PROJEKTÓW KONKURSOWYCH

Dnia 25.11.2018 roku zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w Konkursie „De Dietrich – Źródło domowego ciepła”. Napłynęło bardzo dużo prac, za które serdecznie dziękujemy 🙂

Kilkudniowe, wzmożone prace Komisji Konkursowej wyłoniły 20 najlepszych z nadesłanych projektów, które możecie poznać na stronie: https://dedietrich.pl/konkurs/projekty-konkursowe/

Udało nam się dowiedzieć, że wybór był bardzo trudny, bo naprawdę wiele projektów reprezentowało wysoki poziom. Wśród kryteriów oceny leżały między innymi styl pracy, jej kreatywność i nietuzinkowość, a także rozwinięcie tematu rodzinnego ciepła i kwestii ekologicznych.  Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki! 🙂

 

 

Nr projektu Autor Miejscowość Tytuł projektu
1 Piotr Biliński Legnica Ogrzewanie hybrydowe u rodziców
2 Anna Bojda Borek Wielki Na co dzień..
3 Adam Domański Zadąbrowie Chwile „kopciuszka” są już policzone
4 Beata Gałan-Smól Krynice Bajka o czarodziejskim piecu
5 Andrzej Janczak Kretomino Esej o domu
6 Bogusław Jóźwiak Otwock Nowoczesna teściowa
7 Jan Kita Sitaniec-Kolonia Konkurs Źródło domowego ciepła
8 Mateusz Kołodziej Pajęczno Zastąpić brudny węgiel ekologicznym gazem!
9 Magdalena Kot Przeworsk Ciepło miłości
10 Andrzej Mazur Rzozów Ciepło czerpiemy z natury
11 Marta Michałek-Machniewska Odrzywół O destrukcyjnym związku ekolożki z monstrum z kotłowni
12 Ireneusz Miszczenko Martiany Bardziej eko – wygodniej – nowocześnie
13 Dorota Mucha Głosków Zimno zabija pchły, ale my pchłami nie jesteśmy. O tym jak mądrze rozpalić ciepło domowego ogniska
14 Karina Nowicka Czerniejewo Dom – źródło naszego ciepła
15 Bożena Pieńkowska Zielona Góra Dom rodzinny
16 Monika Radwańska Ostrowiec Św. Stary kopciuch
17 Dariusz Sawicki Gdynia Ogrzewanie sercem domu
18 Małgorzata Tomczyk-Jadach Krośnice De Dietrich – Źródło domowego ciepła – czyli po co blondynce kocioł grzejny?
19 Mateusz Wróbel Czechowice-Dziedzice Odetchnąć pełną piersią
20 Dominika Złotkowska Karolina „De Dietrich – źródło domowego ciepła, mile widziane w ekologicznym życiu mojej rodziny.”

Wybrane projekty, z którymi można się zapoznać na stronie https://dedietrich.pl/konkurs/projekty-konkursowe/  przeszły do drugiego etapu, gdzie niebawem ruszy głosowanie i będą liczyć na Wasze głosy. Pięć projektów, które zbierze najwięcej polubień otrzyma nagrody główne.

 

De Dietrich zdjęcie

ZASADY KONKURSU "DE DIETRICH - ŹRÓDŁO DOMOWEGO CIEPŁA"

  • Czy poszanowanie środowiska naturalnego jest dla Ciebie ważne?
  • Czy jesteś fanem wykorzystania odnawialnych źródeł energii?
  • Czy w Twoim domu chciałbyś mieć ekologiczne urządzenia De Dietrich?

Jeśli tak, to ten KONKURS jest dla Ciebie!

 

Przedmiotem Konkursu jest napisanie przez uczestnika eseju, w którym opisze on aktualne źródło ciepła w jego domu (ogrzewania i ciepłej wody użytkowej) z wytłumaczeniem, dlaczego w jego życiu ważna jest ochrona środowiska i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Uczestnik powinien dołączyć kilka aktualnych zdjęć urządzenia grzewczego w jego domu, a także uzasadnić, dlaczego akurat jego źródło ciepła powinno być wymienione na nowoczesne i ekologiczne urządzenia De Dietrich.

ETAPY KONKURSU

Konkurs „De Dietrich – Źródło domowego ciepła” rozpoczyna się 27 sierpnia 2018 r., a kończy 19 grudnia 2018 r. i podzielony jest na następujące etapy:

 

TWOJE ZADANIA

De Dietrich zdjęcie

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jako firma De Dietrich, należąca do Grupy BDR Thermea, jesteśmy dumni z bycia odpowiedzialnym producentem, a zaangażowanie to znajduje odzwierciedlenie w naszych  działaniach i relacjach ze środowiskiem naturalnym. Dzięki temu zobowiązaniu jesteśmy w stanie zapewnić produkty i usługi, które są wysokiej jakości, niezawodne i trwałe, a także mają niewielki wpływ na środowisko.

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 1

Kocioł gazowy kondensacyjny BAXI Duo-tec Compact+ 1.24 w pakiecie z pogrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej SR100SN o pojemności 100 litrów, programowalnym termostatem pokojowym BAXI oraz zestawem składającym się z dwóch paneli fotowoltaicznych Inisol POWER SET, o wartości katalogowej 18.960 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 2

Kocioł gazowy kondensacyjny Lumea MPX 24T w pakiecie z pompą ciepła do c.w.u. Kaliko TWH 200E o pojemności 215 litrów oraz programowalnym termostatem pokojowym SMART TC z bramką OpenTherm, o wartości katalogowej 16.600 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 3

Kocioł gazowy kondensacyjny MCR3 PLUS 24T w pakiecie z podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej SR100SN o pojemności 100 litrów oraz programowalnym termostatem pokojowym SMART TC z bramką OpenTherm, o wartości katalogowej 11.220 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 4

Pompa ciepła do c.w.u. Kaliko TWH 200E o pojemności 215 litrów, o wartości katalogowej 8.550 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 5

Kocioł gazowy kondensacyjny 2-funkcyjny MCR Home 20/26MI o wartości katalogowej 5.800 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Czy chcesz być zawsze na bieżąco w kwestii Konkursu „De Dietrich – Źródło domowego ciepła” jak też naszych nowoczesnych i ekologicznych produktów, które tworzymy z poszanowaniem środowiska naturalnego? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil De Dietrich Polska na portalu Facebook! Znajdziesz tam masę ciekawych informacji o naszych urządzeniach, aktualności, najświeższe promocje oraz wiele wyjątkowych konkursów.

Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad dwadzieścia pięć tysięcy fanów, którzy każdego dnia mogą tam znaleźć zarówno interesujące ich informacje jak i wiele innych cennych materiałów.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Proszę podać adres Email *


 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Proszę podać adres Email *


 

PARTNER KONKURSU