KONKURS

De Dietrich oferta

ŹRÓDŁO DOMOWEGO CIEPŁA

WYNIKI KONKURSU

Po zliczeniu wyników głosowania na projekty konkursowe oraz kilkukrotnym sprawdzeniu autentyczności głosów, publikujemy poniżej 5 projektów, które zebrały ich najwięcej!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas na przygotowanie prac konkursowych i ogromne zaangażowanie na każdym etapie konkursu. Bardzo cieszymy się, że stare urządzenia grzewcze zostaną zastąpione z korzyścią dla środowiska 🌱 oraz staną się nowym Żródłem Domowego Ciepła. 👨‍👩‍👧

W najbliższym czasie skontaktujemy się z wygranymi w sprawie odbioru nagród, natomiast dla wszystkich pozostałych uczestników wyślemy nagrody pocieszenia 🙂

 

POZNAJ 20 NAJLEPSZYCH PROJEKTÓW KONKURSOWYCH

Dnia 25.11.2018 roku zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w Konkursie “De Dietrich – Źródło domowego ciepła”. Napłynęło bardzo dużo prac, za które serdecznie dziękujemy 🙂

Kilkudniowe, wzmożone prace Komisji Konkursowej wyłoniły 20 najlepszych z nadesłanych projektów, które możecie poznać na stronie: https://dedietrich.pl/konkurs/projekty-konkursowe/

Udało nam się dowiedzieć, że wybór był bardzo trudny, bo naprawdę wiele projektów reprezentowało wysoki poziom. Wśród kryteriów oceny leżały między innymi styl pracy, jej kreatywność i nietuzinkowość, a także rozwinięcie tematu rodzinnego ciepła i kwestii ekologicznych.  Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki! 🙂

 

 

Nr projektu Autor Miejscowość Tytuł projektu
1 Piotr Biliński Legnica Ogrzewanie hybrydowe u rodziców
2 Anna Bojda Borek Wielki Na co dzień..
3 Adam Domański Zadąbrowie Chwile “kopciuszka” są już policzone
4 Beata Gałan-Smól Krynice Bajka o czarodziejskim piecu
5 Andrzej Janczak Kretomino Esej o domu
6 Bogusław Jóźwiak Otwock Nowoczesna teściowa
7 Jan Kita Sitaniec-Kolonia Konkurs Źródło domowego ciepła
8 Mateusz Kołodziej Pajęczno Zastąpić brudny węgiel ekologicznym gazem!
9 Magdalena Kot Przeworsk Ciepło miłości
10 Andrzej Mazur Rzozów Ciepło czerpiemy z natury
11 Marta Michałek-Machniewska Odrzywół O destrukcyjnym związku ekolożki z monstrum z kotłowni
12 Ireneusz Miszczenko Martiany Bardziej eko – wygodniej – nowocześnie
13 Dorota Mucha Głosków Zimno zabija pchły, ale my pchłami nie jesteśmy. O tym jak mądrze rozpalić ciepło domowego ogniska
14 Karina Nowicka Czerniejewo Dom – źródło naszego ciepła
15 Bożena Pieńkowska Zielona Góra Dom rodzinny
16 Monika Radwańska Ostrowiec Św. Stary kopciuch
17 Dariusz Sawicki Gdynia Ogrzewanie sercem domu
18 Małgorzata Tomczyk-Jadach Krośnice De Dietrich – Źródło domowego ciepła – czyli po co blondynce kocioł grzejny?
19 Mateusz Wróbel Czechowice-Dziedzice Odetchnąć pełną piersią
20 Dominika Złotkowska Karolina „De Dietrich – źródło domowego ciepła, mile widziane w ekologicznym życiu mojej rodziny.”

Wybrane projekty, z którymi można się zapoznać na stronie https://dedietrich.pl/konkurs/projekty-konkursowe/  przeszły do drugiego etapu, gdzie niebawem ruszy głosowanie i będą liczyć na Wasze głosy. Pięć projektów, które zbierze najwięcej polubień otrzyma nagrody główne.

 

De Dietrich zdjęcie

ZASADY KONKURSU "DE DIETRICH - ŹRÓDŁO DOMOWEGO CIEPŁA"

  • Czy poszanowanie środowiska naturalnego jest dla Ciebie ważne?
  • Czy jesteś fanem wykorzystania odnawialnych źródeł energii?
  • Czy w Twoim domu chciałbyś mieć ekologiczne urządzenia De Dietrich?

Jeśli tak, to ten KONKURS jest dla Ciebie!

 

Przedmiotem Konkursu jest napisanie przez uczestnika eseju, w którym opisze on aktualne źródło ciepła w jego domu (ogrzewania i ciepłej wody użytkowej) z wytłumaczeniem, dlaczego w jego życiu ważna jest ochrona środowiska i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Uczestnik powinien dołączyć kilka aktualnych zdjęć urządzenia grzewczego w jego domu, a także uzasadnić, dlaczego akurat jego źródło ciepła powinno być wymienione na nowoczesne i ekologiczne urządzenia De Dietrich.

ETAPY KONKURSU

Konkurs “De Dietrich – Źródło domowego ciepła” rozpoczyna się 27 sierpnia 2018 r., a kończy 19 grudnia 2018 r. i podzielony jest na następujące etapy:

 

TWOJE ZADANIA

De Dietrich zdjęcie

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jako firma De Dietrich, należąca do Grupy BDR Thermea, jesteśmy dumni z bycia odpowiedzialnym producentem, a zaangażowanie to znajduje odzwierciedlenie w naszych  działaniach i relacjach ze środowiskiem naturalnym. Dzięki temu zobowiązaniu jesteśmy w stanie zapewnić produkty i usługi, które są wysokiej jakości, niezawodne i trwałe, a także mają niewielki wpływ na środowisko.

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 1

Kocioł gazowy kondensacyjny BAXI Duo-tec Compact+ 1.24 w pakiecie z pogrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej SR100SN o pojemności 100 litrów, programowalnym termostatem pokojowym BAXI oraz zestawem składającym się z dwóch paneli fotowoltaicznych Inisol POWER SET, o wartości katalogowej 18.960 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 2

Kocioł gazowy kondensacyjny Lumea MPX 24T w pakiecie z pompą ciepła do c.w.u. Kaliko TWH 200E o pojemności 215 litrów oraz programowalnym termostatem pokojowym SMART TC z bramką OpenTherm, o wartości katalogowej 16.600 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 3

Kocioł gazowy kondensacyjny MCR3 PLUS 24T w pakiecie z podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej SR100SN o pojemności 100 litrów oraz programowalnym termostatem pokojowym SMART TC z bramką OpenTherm, o wartości katalogowej 11.220 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 4

Pompa ciepła do c.w.u. Kaliko TWH 200E o pojemności 215 litrów, o wartości katalogowej 8.550 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

De Dietrich zdjęcie

NAGRODA 5

Kocioł gazowy kondensacyjny 2-funkcyjny MCR Home 20/26MI o wartości katalogowej 5.800 złotych netto.

 

Dowiedz się więcej:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Czy chcesz być zawsze na bieżąco w kwestii Konkursu “De Dietrich – Źródło domowego ciepła” jak też naszych nowoczesnych i ekologicznych produktów, które tworzymy z poszanowaniem środowiska naturalnego? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil De Dietrich Polska na portalu Facebook! Znajdziesz tam masę ciekawych informacji o naszych urządzeniach, aktualności, najświeższe promocje oraz wiele wyjątkowych konkursów.

Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad kilka tysięcy fanów, którzy każdego dnia mogą tam znaleźć zarówno interesujące ich informacje jak i wiele innych cennych materiałów.

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Proszę podać adres Email *


 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Proszę podać adres Email *


 

PARTNER KONKURSU