HPI Evolution

De Dietrich oferta

Pompa ciepła powietrze/woda

Komfort

De Dietrich odznaki
De Dietrich odznaki
De Dietrich odznaki

WYSOKA SPRAWNOŚĆ DAJĄCA KOMFORT I OSZCZĘDNOŚĆ

HPI Evolution wyróżnia się podwyższoną sprawnością – posiada współczynnik COP do 4,27. Za każdy 1 kWh zużytej energii elektrycznej, uzyskujesz do 4,27 kWh energii cieplnej.

 • System Inverter, który dostosowuje moc w zależności od potrzeb, pozwala zaoszczędzić 30% energii w stosunku do tradycyjnej pompy ciepła
 • HPI Evolution oferuje dużą gamę dostępnych mocy od 4 do 27 kW i pracuje przy temperaturze zewnętrznej do –20°C (z wyjątkiem 4 i 6 MR do –15°C)
 • Komfort zagwarantowany w zimie i w lecie dzięki modelom odwracalnym zapewniającym chłodzenie lub klimatyzację w Twoim domu

KORZYŚĆ: Oszczędność energii

GWARANTOWANY KOMFORT CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

Dzięki regulatorowi DIEMATIC iSystem, HPI Evolution będzie sterować obiegiem wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Z pomocą podgrzewaczy c.w.u. o pojemności od 150 do 500 litrów pompa ciepła zagwarantuje maksimum komfortu c.w.u.

 • Dodatkowe oszczędności przy produkcji ciepłej wody użytkowe
 • Podgrzewacze ciepłej wody użytkowej połączone z pompą ciepła HPI Evolution zapewniają stały komfort bez względu na czas, dzięki błyskawicznemu podgrzewaniu zasobnika, które jest trzykrotnie szybsze niż w wypadku podgrzewacza elektrycznego

KORZYŚĆ: Tanie wytwarzanie c.w.u.

 

DYSKRETNA INTEGRACJA

Pompa ciepła HPI Evolution gwarantuje łatwą instalację w Twoim domu, czy to już istniejącym czy będącym jeszcze w budowie.

 • Zasada aerotermii nie wymaga wydzielonej powierzchni kolektora gruntowego, moduły zewnętrzne mogą być umieszczone w dowolnym miejscu dzięki swoim niewielkim wymiarom
 • Elegancki wygląd, doskonała izolacja akustyczna, praca na poziomie zaledwie 36 dB(A)
 • Moduł wewnętrzny, którego wymiary nie przekraczają rozmiarów kotła naściennego można umieścić nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni
 • System split évite pozwala całkowicie uniknąć ryzyka zamarzania w przewodach zewnętrznych
De Dietrich zdjęcie

POWIETRZE - ŹRÓDŁO KOMFORTU CIEPŁY DOTYK POWIETRZA

Dzięki pompie ciepła HPI Evolution korzystasz z naturalnego, niewyczerpanego źródła energii z poszanowaniem środowiska naturalnego. HPI Evolution – dostosowane do programu PROSUMENT.

KORZYŚĆ: Urządzenie, które wszędzie możesz zainstalować

De Dietrich zdjęcie

GWARANCJA 5 LAT NA POMPY CIEPŁA

Znamy nasze urządzenia od podszewki i wiemy, że można na nich polegać przez długie lata. Aby zapewnić Wam jeszcze większy komfort użytkowania, jako nieliczni na rynku wydłużyliśmy okres gwarancji na nasze pompy ciepła aż do 5 lat!

 • Alezio S V200
 • Alezio Evolution
 • HPI Evolution
 • GSHP
De Dietrich zdjęcie

WYMAGAJĄCA MARKA

Sukces De Dietrich w Polsce oparty jest na trwałych podstawach. Sieć partnerów handlowych dysponujących liczbą ponad trzystu punktów handlowych jest gwarancją powszechnej dostępności produktów i fachowej obsługi. Dodatkowo De Dietrich oferuje wsparcie w postaci ponad 100 firm serwisu gwarancyjnego i fabrycznego, ponad 12000 przeszkolonych instalatorów, ponad 1120 współpracujących pracowni projektowych. Wybierając De Dietrich – wybierasz wartości na których od stuleci opiera się sukces tej marki – wyjątkowa jakość, rzadko spotykana trwałość i niezawodność

De Dietrich zdjęcie

OCHRONA PLANETY Z HPI EVOLUTION

Decyzja zainstalowania HPI Evolution jest wyborem oznaczającym poszanowanie energii pochodzącej z kopalin i znaczące obniżenie emisji CO2.

W nowym budynku wyposażonym w HPI Evolution, z izolacją ścian o grubości 20 cm, oknami z podwójną szybą i grzejnikami zużycie energii wynosi około 44 kWh/m2 na rok

De Dietrich zdjęcie

URZĄDZENIA DE DIETRICH SPEŁNIAJĄ WYMAGANIA PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE

 

Z dniem 19 września 2018 roku ruszył rządowy Program Czyste Powietrze, który ma na celu poprawę efektywności energetycznej i walkę ze smogiem. Program ten będzie realizowany w latach 2018-2029 i związany jest z dofinansowaniem do wymiany źródeł ciepła, instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, a także termomodernizacji.

Z programu Czyste Powietrze mogą skorzystać obecni właściciele domów oraz osoby dopiero budujące dom. Budżet projektu obejmuje 103 mld złotych, z czego dofinansowania stanowią 63,3 mld zł, a pozostała część w kwocie 39,7 mld zł dostępna będzie w formie pożyczek.

Nowoczesne urządzenia De Dietrich spełniają wymagania programu, a nawet o wiele bardziej rygorystyczne normy!

De Dietrich zdjęcie

ULGA PODATKOWA NA TERMOMODERNIZACJĘ

Od początku 2019 roku obowiązuje nowa ustawa z ulgą podatkową na termomodernizację.

 

Z ulgi mogą skorzystać – pod pewnymi warunkami – podatnicy podatku PIT opłacający podatek według skali podatkowej (zarówno według stawki 18, jak i 32%), 19% stawki podatku liniowego oraz opłacający ryczałt od przychodów ewidencjonowanych.

Ulga dotyczy wyłącznie właścicieli lub współwłaścicieli budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Odliczenia dokonać można w wartości 23% wydatków na zakup materiałów budowlanych, urządzeń i usług związanych z realizacją przedsięwzięcia termomodernizacyjnego, jednak nie więcej niż 53 tys. zł.

Czas realizacji przedsięwzięcia premiowanego ulgą termomodernizacyjną nie może przekraczać 3 lat.

Więcej informacji znajdziesz w:

Poradniku POBE “Ulga Termomodernizacyjna – Poradnik Inwestora”

lub na stronach Ministerstwa Finansów TUTAJ lub TUTAJ.

De Dietrich zdjęcie

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Czy chcesz być zawsze na bieżąco w kwestii naszych nowoczesnych i ekologicznych produktów, które tworzymy z poszanowaniem środowiska naturalnego? Nic prostszego! Wystarczy, że polubisz profil De Dietrich Polska na portalu Facebook! Znajdziesz tam masę ciekawych informacji o naszych urządzeniach, aktualności, najświeższe promocje oraz wiele wyjątkowych konkursów!

Nasz profil na Facebooku zgromadził już ponad kilka tysięcy fanów, którzy każdego dnia mogą tam znaleźć zarówno interesujące ich informacje jak i wiele innych cennych materiałów.

Lista produktów