Zmiany w szkoleniach De Dietrich

Przez Adam
W Instalatorzy
29 maja, 2018
0 komentarzy
1808 Views

Od 1 czerwca 2018 r. zmieniają się opłaty za szkolenia dotyczące odnawialnych źródeł energii.

Ośrodek szkoleniowy 2Nowa cena za szkolenie: „Technika Odnawialnych Źródeł Energii” wynosić będzie:

  • – szkolenie 2-dniowe z noclegiem 243,90 PLN netto+23% VAT, brutto do zapłaty 300 PLN
  • – szkolenie 2-dniowe bez noclegu 73,17 PLN netto+23% VAT, brutto do zapłaty 90 PLN

W czasie dwudniowego szkolenia uczestnik otrzymuje: w opcji z noclegiem śniadanie oraz kolację w hotelu, ponadto dla wszystkich uczestników warsztatów przewidziano: materiały szkoleniowe, teczkę szkoleniową oraz napoje podczas przerw kawowych.

Dodatkowo uczestnicy warsztatów mają możliwość uzyskania prowizji za dokonanie pierwszego wpisu do Systemu Kart Gwarancyjnych (SKG) o wartości opłaty za szkolenie.

Jak to zrobić?

Jeśli po przebytym szkoleniu uczestnik uruchomi po raz pierwszy pompę ciepła (za wyjątkiem pomp ciepła typoszeregów Kaliko) lub układ solarny z oferty De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o. oraz zarejestruje dane urządzenie w SKG, wówczas otrzyma prowizję za dokonanie pierwszej rejestracji urządzenia. Wartość prowizji będzie równa wartości opłaty za odbyte wcześniej szkolenie.

Kompletna wiedza i umiejętności

W centrum szkoleniowym De Dietrich instruktorami są osoby z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem serwisowym instalacji pomp ciepła i układów termodynamicznych. Wśród poruszanych tematów są te związane z praktycznymi aspektami procesu uruchomienia i problemów mogących pojawić się w trakcie eksploatacji. Warsztaty odbywają się w specjalnie przygotowanej sali wyposażonej w 30 działających urządzeń, w tym pompy ciepła: powietrzne, glikolowe oraz do c.w.u., instalację paneli solarnych oraz instalację paneli fotowoltaicznych. Szkolenia prowadzone są na pracujących urządzeniach przy użyciu specjalistycznych narzędzi, takich jak pompa próżniowa, stacja do odzysku czynnika, elektroniczne oprawy zaworowe, itp.

Aby zapoznać się z terminami kolejnych szkoleń, wystarczy wejść na stronę: SZKOLENIA.

 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: