Zmiana w akcji promocyjnej “Zyskuj z De Dietrich”

Przez Adam
W Instalatorzy
2 czerwca, 2020
0 komentarzy
697 Views

Uprzejmie informujemy że od 1 czerwca 2020 wprowadziliśmy zmianę w akcji promocyjnej „Zyskuj z De Dietrich”, której przedmiotem są pompy ciepła, oferowane w Katalogu 2020 Technika Domowa. 

Zmiany w akcji polegają na wypłacie: 

„Prowizji za montaż” w wysokości 1500 zł netto

„Prowizji za wpis do bazy SKG” w wysokości 700 zł netto

Zmiana dotyczy niżej wymienionych produktów: 

· Typoszereg powietrznych pomp ciepła Alezio Evolution AWHP 

· Typoszereg powietrznych pomp ciepła Alezio S V200 

· Typoszereg powietrznych pomp ciepła HPI Evolution 

· Typoszereg powietrznych pomp ciepła Alezio M , Alezio M V200 

· Typoszereg powietrznych pomp ciepła Strateo 

· Typoszereg hybrydowych pomp ciepła Modulens G Hybrid 

· Typoszereg gruntowych pomp ciepła GSHP 

Prowizja w ramach promocji przysługuje instalatorom, którzy po 01.06.2020 dokonali montażu i  uruchomienia w/w pompy ciepła marki De Dietrich u klienta końcowego i potwierdzili ten fakt wpisem w panelu rejestracyjnym zakładce „Gwarancje” oraz zakładce „Montaż” na stronie.

W przypadku wprowadzania nowych typoszeregów pomp ciepła będą one włączone do systemu dopłat stosownym Komunikatem. Termodynamiczne podgrzewacze wody KALIKO nie są objęte systemem dopłat. 

Warunkiem otrzymania: 

a) „Prowizji za montaż” jest zarejestrowanie montażu pompy w Systemie Kart Gwarancyjnych oraz przesłanie na adres BDR Thermea prawidłowo wystawionej faktury VAT/ rachunku wraz z załącznikiem wygenerowanym przez SKG, który stanowi dowód rejestracji w systemie lub rejestracja w Programie Lojalnościowym KZI. 

b) „Prowizji za wpis do bazy SKG” jest uruchomienie przez autoryzowanego instalatora lub Serwis Gwarancyjny zamontowanej pompy ciepła oraz zarejestrowanie faktu uruchomienia w opisanym powyżej panelu oraz przesłanie na adres BDR Thermea prawidłowo wystawionej faktury VAT/rachunku wraz z załącznikiem wygenerowanym przez SKG, który stanowi dowód rejestracji w systemie lub rejestracja w Programie Lojalnościowym KZI . 

Przypominamy, że instalator rejestrujący urządzenie powinien wpisać numer seryjny jednostki wewnętrznej, zgodnie z wytycznymi opublikowanymi w KH 4/2020.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: