Zawieszenie szkoleń BDR Thermea Poland

Przez Adam
W Instalatorzy
2 grudnia, 2021
0 komentarzy
554 Views

Drodzy Uczestnicy szkoleń BDR Thermea Poland ( Instalatorzy, Projektanci, Handlowcy i Użytkownicy ), mając na względzie zdrowie naszych pracowników oraz uczestników szkoleń, podjęliśmy decyzję o czasowym zawieszeniu organizacji szkoleń we Wrocławiu i Grodzisku Mazowieckim do 02 stycznia 2022 r. Dotyczy to wszelkich typów szkoleń, w naszych ośrodkach oraz w mobilnych laboratoriach NOZE i OZE.

W ten sposób BDR Thermea Poland wspiera działania ogólnokrajowe prowadzące do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa. W sytuacji, kiedy 40% społeczeństwa nie jest zaszczepione, ze względu na wzrost liczby osób zakażonych, musimy podjąć taką decyzję.

Nasi szkoleniowcy oraz doradcy pozostają do Państwa dyspozycji w kwestiach dotyczących uruchomienia i montażu poszczególnych urządzeń. Zalecamy kontakt telefoniczny, e-mailowy lub video-konferencje. Na bieżąco monitorujemy komunikaty Głównego Inspektoratu Sanitarnego i stosujemy się do zawartych w nich wytycznych.

Wszystkim życzymy spokoju i tego najważniejszego – zachowania dobrego stanu zdrowia do czasu zmniejszenia natężenia pandemii.

O wznowieniu szkoleń będziemy Państwa informować stosownym komunikatem.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: