Wrocław – dotacje do wymiany pieców w ramach programu KAWKA+

Przez Monika
W Klienci indywidualni
30 stycznia, 2019
0 komentarzy
1683 Views

Ruszył nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Wrocław na zadania służące ochronie powietrza. Wsparte będą działania polegające na zmianie ogrzewania węglowego na proekologiczne.

The Modern interiorOd 7 stycznia br. Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia przyjmuje wnioski w ramach programu KAWKA+, na udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Wrocław na zadania służące ochronie powietrza.

Beneficjentami dotacji mogą być właściciele mieszkań i nieruchomości wykorzystywanych na cele mieszkaniowe, położonych w granicach administracyjnych Wrocławia. Aby otrzymać dotację konieczne jest zlikwidowanie pieca węglowego i jego zamiana na:

  • podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej,
  • ogrzewanie gazowe,
  • ogrzewanie elektryczne,
  • ogrzewanie lekkim olejem opałowym,
  • urządzenie grzewcze wykorzystujące odnawialne źródła energii, w tym pompę ciepła.

 

Formularze wniosku o udzielenie dotacji oraz pozostałe dokumenty potrzebne do przeprowadzenia całej procedury dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Wrocławia i w Centrum Obsługi Mieszkańca V, ul. Hubska 8-16, Wrocław.

Wnioski należy składać do dnia 30 września 2019 r. w formie papierowej w Centrum Obsługi Mieszkańca V, ul. Hubska 8-16, Wrocław, lub przesłać na adres: Wydział Środowiska i Rolnictwa, Urząd Miejski Wrocławia, ul. Hubska 8-16; 50-502 Wrocław.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: