V. Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji

Przez Adam
W Instalatorzy
31 sierpnia, 2021
0 komentarzy
601 Views

15 września 2021 roku w Poznaniu, podczas targów Green Power 2021 odbędzie się kolejna edycja Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji. Firma BDR Thermea Poland jest jednym z uczestników i sponsorów tego ważnego dla branży wydarzenia.

Konferencja będzie miała formułę hybrydową. Część prelekcji odbędzie się stacjonarnie w studiu Międzynarodowych Targów Poznańskich, a część online. Uczestnicy również będą mogli wziąć w konferencji udział na sali lub przed monitorami swoich komputerów. Udział jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować TUTAJ.

Konferencja jest organizowana wspólnie przez różne organizacje branżowe (Stowarzyszenie Producentów i Importerów grzewczych SPIUG, Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie) i skierowana do szerokiego grona odbiorców – przedstawicieli branży grzewczo-instalacyjnej. Jest okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także daje możliwość zapoznania się z nowościami i aktualnościami z branży.

Wiodącym tematem tegorocznej, 5. edycji konferencji będzie: Dekarbonizacja ogrzewnictwa poprzez wykorzystanie różnych źródeł czystego ciepła kluczem dla zapewnienia bezpieczeństwa komfortu życia w przyszłości. Poruszane będą takie tematy, jak scenariusze dla Polski: Zielony Ład – Green Deal, nowe regulacje UE dla branży instalacyjno-grzewczej, nowelizacja przepisów budowlanych – wdrażanie WT 2021 i EPBD w Polsce oraz podsumowanie rynku instalacyjno-grzewczego.

V Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: