Uroczyste otwarcie Ośrodka Szkoleniowego i Laboratorium

Przez Adam
W Instalatorzy
9 lutego, 2016
0 komentarzy
1508 Views

W nowej siedzibie firmy De Dietrich Technika Grzewcza dnia 15 grudnia 2015 roku odbyło się uroczyste otwarcie Ośrodka Szkoleniowego i Laboratorium z udziałem sponsorów. W trakcie spotkania Goście zwiedzili laboratorium techniki grzewczej oraz wysłuchali prezentacji na temat typów, funkcjonalności i zalet zamontowanych urządzeń. Zapoznali się także z historią i osiągnięciami firmy oraz Grupy BDR Thermea.

2Oficjalne podziękowanie oraz życzenia świąteczne złożył sponsorom Dyrektor Zarządzający Grzegorz Szukiel. Nazwy firm sponsorskich są prezentowane na tablicy z logotypami darczyńców.

W obecnej siedzibie Ośrodek Szkoleniowy i Laboratorium działają od lipca ubiegłego roku. W Laboratorium zamontowane są zarówno urządzenia z zakresu małych mocy dedykowane do mieszkań i domów, jak i urządzenia średnich i dużych mocy na potrzeby większych inwestycji, a także najnowsze urządzenia z sektora OZE. Laboratorium dysponuje wszystkimi urządzeniami marek Baxi i De Dietrich sprzedawanymi na polskim rynku. Jest tu także wydzielone miejsce dla marki Sofath, gdzie znajdują się dwie pompy gruntowe, pompa powietrzna oraz pompa powietrzna do c.w.u. Na zewnątrz budynku zostały wykonane odwierty dla potrzeb zamontowanych w laboratorium gruntowych pomp ciepła. Jest też przygotowana ekspozycja dachu skośnego pokrytego dachówkami, na którym zostanie zamontowana instalacja solarna.

W latach 2010-2015 w De Dietrich Technika Grzewcza zostało przeszkolonych ponad 2000 instalatorów. Nowy Ośrodek Szkoleniowy z Laboratorium to jeszcze większe możliwości i jeszcze lepsze warunki dla szkolących się instalatorów.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: