Szkolenia z programu Czyste Powietrze

Przez Monika
W Klienci indywidualni
14 maja, 2020
0 komentarzy
105 Views

W poniedziałek 11 maja ruszył cykl webinariów pod nazwą Akademia Czystego Powietrza, na którym NFOŚiGW przedstawia nowe zasady dofinansowania inwestycji w ramach rządowego programu Czyste Powietrze.

Pierwsze webinarium już za nami. Szkolenie poprowadzili eksperci z Wydziału Czystego Powietrza NFOŚiGW, gdzie wprowadzali uczestników w kwestie związane ze sposobem składania wniosków o dotacje w nowej edycji Czystego Powietrza. Szkolenie to jest dostępne na kanale Narodowego Funduszu na YouTube.

Drugie szkolenie, które poprowadzi Paweł Lachman z PORT PC, odbędzie się 18 maja o godz. 12:00. Tym razem będzie ono dotyczyć wymagań dotyczących kart produktów oraz etykiet energetycznych urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, a także uchwały antysmogowej w Polsce w kontekście programu Czyste Powietrze.

Kolejne webinaria, w sumie kilkanaście będą odbywały się aż do lipca. Aby wziąć udział, wystarczy zarejestrować się na stronie NFOŚiGW pod tym linkiem.

Nabór wniosków o dofinansowanie w programie Czyste Powietrze ruszył 15 maja w nowej, uproszczonej wersji, co pozwoli na sprawniejszą i szybszą obsługę beneficjentów.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: