Szkolenia De Dietrich – ważne informacje dla instalatorów

Przez Adam
W Instalatorzy
20 października, 2015
0 komentarzy
4303 Views

Dziś przekazuję garść istotnych informacji od firmy De Dietrich. Są one szczególnie interesujące dla instalatorów, którzy planują wziąć udział w szkoleniach firmy.

 

Przegląd techniczny kotłów – bezpieczeństwo i obowiązekPo pierwsze, począwszy od dnia 01.10.2015 nastąpiła zmiana okresu ważności Świadectw Autoryzacji. Dokument uprawniający do pierwszego uruchomienia oraz do przeprowadzania przeglądów będzie wydawany na 3 lata. Jeśli w ciągu 3 lat zostanie zarejestrowanych w SKG, co najmniej 10 urządzeń wymienionych na Świadectwie termin ważności autoryzacji zostanie wydłużony bezterminowo. Bezterminowa autoryzacja będzie dotyczyła wyłącznie urządzeń omawianych podczas szkolenia.

Po drugie, 1 października 2015, nastąpiła weryfikacja autoryzacji uzyskanych podczas dotychczasowych szkoleń organizowanych przez firmę De Dietrich:

a) konta firm instalatorskich, które posiadają wyłącznie Świadectwo Autoryzacji uzyskane przed 1 stycznia 2012 zostały zablokowane w Systemie Kart Gwarancyjnych, bez możliwości rejestracji pierwszych uruchomień oraz przeglądów. Te firmy powinny odbyć szkolenie uzupełniające w dostępnych terminach,

b) firmy, które odbyły szkolenie po 1 stycznia 2012 oraz zarejestrowały w Systemie Kart Gwarancyjnych, co najmniej 10 urządzeń, otrzymają automatycznie przedłużoną autoryzację na kolejne 3 lata,

c) firmy, które odbyły szkolenie po 1 stycznia 2012 oraz zarejestrowały w Systemie Kart Gwarancyjnych mniej niż 10 urządzeń stracą autoryzację po 3 latach od daty ukończenia ostatniego szkolenia.

Po trzecie, powyższe zmiany wiążą się z koniecznością podniesienia stawek za szkolenia. W związku z powyższym od 1 listopada 2015 odpłatność za szkolenie będzie wynosić:

a) szkolenie 1-dniowe 180 pln netto + 23 % VAT, brutto do zapłaty 220 pln
b) szkolenie 3-dniowe 350 pln netto + 23% VAT, brutto do zapłaty 430 pln

Faktura za dokonaną wpłatę jest wystawiana podczas szkolenia. Opłata powinna być dokonana przed szkoleniem, przelewem na konto:

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o.
ING Bank Śląski SA, nr konta: 25 1050 0086 1000 0090 3062 9720

UWAGA: Przed szkoleniem należy okazać potwierdzenie przelewu. Wpłaty gotówkowe nie są przyjmowane.

 

Warto wiedzieć, że od 01.06.2015 firma De Dietrich mieści się w nowej siedzibie we Wrocławiu przy ul. Północnej 15-19. W obiekcie tym znajdują się również nowe: sala szkoleniowa oraz laboratorium.

Pobyt w centrum szkoleniowym sprzyja wzajemnej wymianie doświadczeń, a po całodniowym szkoleniu jest czas na komfortowy wypoczynek. Zapewnione jest pełnewyżywienie oraz noclegi w pokojach dwuosobowych w Hotelu Campanile Stare Miasto. Hotel położony jest nad brzegiem Odry w samym centrum Wrocławia, przy ul. Jagiełły 7, zaledwie 10 minut spacerem od rynku Starego Miasta.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: