Ruszają darmowe szkolenia online dla Instalatorów

Przez Adam
W Instalatorzy
28 kwietnia, 2020
0 komentarzy
2006 Views

Uprzejmie informujemy, że nasze ośrodki szkoleniowe we Wrocławiu i Grodzisku pozostają do odwołania zamknięte dla szkoleń stacjonarnych.

Z uwagi na nieznany termin wznowienia klasycznej działalności szkoleniowej w ośrodkach uruchamiamy szkolenia on-line, które będą prowadzone przez: 

Marka Rawickiego z lokalizacji ośrodka szkoleniowego Wrocław 

Macieja Syropolskiego z lokalizacji ośrodka szkoleniowego Grodzisk Mazowiecki 

Szkolenie będzie miało charakter kilkugodzinnego webinarium i obejmie zagadnienia teoretyczne związane z urządzeniami marki De Dietrich i Baxi. Uczestnik tej części szkolenia nie ponosi żadnych kosztów. Warunkiem uzyskania certyfikatu upoważaniającego do uruchomień oraz obsługi technicznej urządzeń marki De Dietrich i Baxi, będzie uczestnictwo w drugiej części, w formie zajęć praktycznych, w jednym z ośrodków szkoleniowych w wybranym terminie, niezwłocznie po ustaniu przyczyn, dla których ośrodki pozostają zamknięte. O możliwości odbycia takich szkoleń poinformujemy na naszej stronie. 

Natomiast szkolenia z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii w trybie on-line trwają już od miesiąca. Terminy wszystkich webinariów prezentowane są na naszej stronie internetowej. W zakładce należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla wybranego terminu, a w korespondencji zwrotnej uczestnik otrzyma link aktywacyjny oraz krótką instrukcję logowania do sesji szkoleniowej. 

Mamy nadzieję, że ten rodzaj aktywności pozwoli Państwu i nam, na w miarę normalne funkcjonowanie w trudnym dla nas wszystkich czasie.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: