Robert Lewandowski inwestuje w OZE

Przez Monika
W Klienci indywidualni
3 grudnia, 2020
0 komentarzy
540 Views

Rozwój fotowoltaiki w Polsce przyciąga coraz więcej inwestorów. Jednym z nich został właśnie kapitan naszej reprezentacji w piłce nożnej oraz napastnik niemieckiego klubu Bayern Monachium Robert Lewandowski. 

To już kolejna inwestycja Lewandowskiego, który od lat aktywnie działa w tej branży. Obecnie jest udziałowcem spółki wspierającej startupy, e-commerce oraz serwisy internetowe takie jak: sporticos.com, lokalnyrolnik.pl czy wedding.pl. Dodatkowo posiada również udziały w spółkach zajmujących się wynajmem i zarządzaniem nieruchomości. Nie tylko Lewandowski promuje czerpanie energii ze słońca. Wśród znanych osób o korzyściach związanych z panelami fotowoltaicznymi na swoich mediach społecznościowych opowiada Filip Chajzer oraz zainspirowany synem Zygmunt Chajzer. Z kolei twarzą kampanii przygotowanej przez Ministerstwo Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Banku PKO wspierającej korzystanie z energii słonecznej została Małgorzata Kożuchowska.

Odnawialne źródła energii przyciągają celebrytów nie tylko w Polsce. W Stanach znani inwestorzy to Rachel McAdams, Pierce Brosnan czy Leonardo DiCaprio lub Edward Norton.  Z inicjatywy aktorów powstał program Solar Neighbours, w którym promowana jest fotowoltaika przez takie osobistości jak Brad Pitt, Scarlett Johansson czy Jim Carrey.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: