Premia za montaż dla kolejnych typoszeregów urządzeń

Przez Adam
W Instalatorzy
12 maja, 2020
0 komentarzy
125 Views

W odniesieniu do naszego rozbudowanego nowego Programu Lojalnościowego informujemy, że od dnia 4 maja wprowadziliśmy premię dla kolejnych typoszeregów urządzeń.

Nowa premia w wysokości 300 zł netto za montaż dotyczy urządzeń z kolejnych typoszeregów Techniki Domowej (Elidens C140-45, Evodens AMC 15-35, Evodens AMC BIC, Evodens Pro AMC 45, Modulens G AGC, Modulens O AFC, Lumea MPX BIC). Niniejsza premia nie jest związana z pierwszym uruchomieniem kotła, ponieważ dotyczy samego faktu zainstalowania urządzenia u inwestora od dnia 4 maja 2020 roku. 

W tym celu, dla firm wykonawczych instalujących nasze urządzenia przygotowaliśmy specjalną funkcjonalność w portalu System Kart Gwarancyjnych na stronie. Aby uzyskać premię za montaż wybranego urządzenia, konieczne jest dokonanie jego rejestracji w odpowiednim panelu w Systemie Kart Gwarancyjnych. 

Pełna lista urządzeń podlegających premii za montaż oraz odpłatności za wpis do SKG znajduje się w portalu System Kart Gwarancyjnych. Mamy nadzieję, że powyższa funkcjonalność będzie kolejnym narzędziem, które pomoże Państwu w realizacji sprzedaży naszych urządzeń w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. 

W przypadku wątpliwości informacji udziela:

w pionie Działu Technicznego: 

Waldemar Zawada 

w pionie Działu Sprzedaży: 

Marcin Wojsznis 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: