Poznaj Strateo – powietrzną pompę ciepła od De Dietrich

Przez Adam
W Instalatorzy
18 sierpnia, 2020
0 komentarzy
883 Views

Powietrzna pompa ciepła Strateo to jedna z nowości w ofercie marki De Dietrich. Urządzenie dopasowane jest do programu PROSUMENT i Czyste Powietrze oraz wykonane zgodnie ze strategią ECO SOLUTIONS. Jakie są jej pozostałe zalety?

Pompa ciepła składa się z urządzenia zewnętrznego, modułu wewnętrznego, który jest zintegrowany z podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 190 l. Ten ostatni dba o stały dostęp do ciepłej wody. Współczynnik wydajności COP do 5,11 przy +7/+35°C oraz klasa efektywności urządzenia dla c.o. – A++, przekładają się na domowe oszczędności i przyczyniają się do zmniejszenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń. 

Urządzenie może także chłodzić pomieszczenia przy pomocy instalacji ogrzewania podłogowego lub za pośrednictwem klimakonwektorów. Z kolei innowacyjna technologia INVERTER umożliwia ograniczenie prądu rozruchu. 

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby było jak najbardziej przyjazne użytkownikom. Przede wszystkim pompa ciepła Strateo jest szybka w montażu i bardzo łatwa w zabudowie. Istnieje możliwości zabudowy w szafce, w narożniku lub bezpośrednio przy ścianie. Strateo wypsażono również w intuicyjną konsolę sterowniczą z regulacją pogodową DIEMATIC Evolution. Ponadto, dzięki możliwości podłączenia termostatu SMART TC°, można nią sterować za pomocą smartfona albo tabletu. Urządzenie wyróżnia się także bardzo cichym trybem pracy. 

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: