Pakiety od De Dietrich zgodne z WT 2021

Przez Adam
W Bez kategorii
8 czerwca, 2021
0 komentarzy
139 Views

Urządzeniem, które bardzo dobrze wpisuje się w nowe przepisy, czyli Warunki Techniczne 2021 jest pompa ciepła. Pozwala ona uzyskać niski współczynnik EP budynku, jest przyjazna dla środowiska naturalnego i charakteryzuje się wysoką efektywnością działania. 

Choć w większości przypadków niezbędne jest zasilenie urządzenia w energię elektryczną, to jednak zużywa ono bardzo niewiele prądu w stosunku do tego, ile dostarcza ciepła do budynku. Zastosowanie pompy ciepła gwarantuje więc wysoki udział energii odnawialnej w bilansie budynku. 

Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku może być zastosowanie powietrznej pompy ciepła Alezio S V200 firmy De Dietrich. Urządzenie ma szeroki zakres mocy, składa się z jednostki zewnętrznej oraz modułu wewnętrznego ze zintegrowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 177 litrów. Funkcja chłodzenia latem oraz modulująca sprężarka to dodatkowe atuty urządzenia. Zaletą jest także możliwość ustawienia jednostki wewnętrznej bezpośrednio przy ścianie lub w narożniku, dzięki wszystkim przyłączom wyprowadzonym do góry. Instalacja nie zajmuje więc dużo miejsca. 

W celu optymalizacji wydatków na ogrzewanie warto skorzystać z gotowego pakietu przygotowanego przez markę De Dietrich specjalnie z myślą o nowych Warunkach Technicznych 2021. Do pompy ciepła można dobrać zestaw paneli fotowoltaicznych lub najnowszy rekuperator Recovens V400+.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: