NOWY REGULATOR POKOJOWY – AD247P/ AD248P

Przez Monika
W Newsy
9 sierpnia, 2022
0 komentarzy
224 Views

Firma BDR Thermea wprowadziła do oferty model dwustanowego (on/off) regulatora pokojowego. Jest on dostępny w dwóch wersjach: AD247P (nr 100012645P) – przewodowy, AD248P (nr 100013138P) – bezprzewodowy.

Główne cechy nowego modelu regulatora AD247P / AD248P to:

– duży podświetlany 4” wyświetlacz;

– łatwa obsługa urządzenia dzięki zastosowanym przyciskom dotykowym;

– intuicyjne programowanie i wybór funkcji;

– 3 tryby pracy: dzień/noc, tygodniowy, ręczny.

Funkcja OPTIMUM START pozwala na inteligentne sterowanie ogrzewaniem, zwiększa efektywność i zapewnia lepszy komfort cieplny, algorytm regulatora dobiera optymalny czas załączenia kotła z wyprzedzeniem czasowym potrzebnym do osiągnięcia zadanej temperatury. Dzięki podłączeniu czujnika temperatury podłogowej możliwe jest utrzymanie jej temperatury na oczekiwanym poziomie.

W trybie tygodniowym użytkownik ma możliwość ustalenia, w których godzinach ma obowiązywać temperatura zadana komfortowa, a w których zadana ekonomiczna. Regulator posiada możliwość zaprogramowania dziewięciu różnych programów dobowych ustawień, które podzielone są na trzy zasadnicze grupy:

– PROGRAM 1-3 – dla wszystkich dni tygodnia

– PROGRAM 4-6 – najpierw dla dni roboczych (pon.-pt.), a następnie na weekend

– PROGRAM 7-9 – osobno dla każdego dnia tygodnia W trybie dzień/noc temperatura zadana jest zależna od pory dnia – ustala się temperaturę zadaną dla dnia i nocy (temperatura komfortowa i ekonomiczna) oraz godziny, w których sterownik będzie rozpoczynał porę dzienną oraz nocną. W trybie ręcznym temperatura zadana ustawiana jest ręcznie bezpośrednio z poziomu ekranu głównego za pomocą przycisków „+” lub „-„.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: