Nowy kocioł kondensacyjny De Dietrich

Przez Adam
W Instalatorzy
19 sierpnia, 2014
0 komentarzy
4012 Views

De Dietrich Technika Grzewcza jest świadoma potrzeby ciągłego doskonalenia swoich produktów. Firma od lat stawia na innowacje i nowoczesność, regularnie poszerzając swoją ofertę katalogową. Już jesienią w sprzedaży pojawi się nowy model olejowego kotła kondensacyjnego z serii MODULENS, którego gazowa wersja cieszy się uznaniem wśród klientów.

MODULENS O AFC

MODULENS O AFC

Najnowsza odmiana olejowego kotła kondensacyjnego to rodzimy produkt De Dietrich. Model MODULENS O AFC stanowi wynik nowoczesnej myśli technologicznej. Jego konstrukcja oparta została na monoblokowym wymienniku ze stali nierdzewnej, wykonanym w metodzie trójciągowej. Kocioł wyposażono w modulowany palnik olejowy, który pracuje płynnie w zakresie 59-100%. Panik jest montowany w osi pionowej kotła, dzięki czemu pozbycie się zanieczyszczeń procesu spalania zachodzi bardzo szybko.

Kotły MODULENS O AFC o mocy 18, 24 i 30 kW, w zależności od modelu, już wkrótce pojawią się w ofercie katalogowej DDTG. W sprzedaży występować będą one w pakietach ze 100 l podgrzewaczem warstwowym, standardowym 160 l, a także z 200 l wolnostojącym podgrzewaczem solarnym.

Komfortowy i ekonomiczny kocioł kondensacyjny wyposażono dodatkowo w automatykę Diematic iSystem. Średnioroczna sprawność olejowego kondensatu utrzymuje się na poziomie aż 105 %!Produkt zadebiutuje w ofercie katalogowej DDTG już we wrześniu 2014 roku.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: