Nowy katalog produktów De Dietrich już dostępny

Przez Adam
W Instalatorzy
23 marca, 2017
0 komentarzy
2612 Views

Firma De Dietrich udostępniła nowy katalog produktów oraz cenniki obowiązujące od 1 marca 2017 roku. Dokumenty w formacie PDF, xls, a także interaktywny e-katalog można pobrać ze strony internetowej De Dietrich (www.dedietrich.pl). Katalog jest dostępny także w wersji drukowanej dystrybuowanej przez Przedstawicieli Handlowych producenta.

 Katalog_2017_DeDietrichWydanie nowego katalogu związane jest nie tylko z korektą cen urządzeń i części zamiennych, ale także z wprowadzeniem do sprzedaży nowych produktów, jak klasyczny kocioł gazowy Zena MS 24 MI PLUS. W II kwartale jest planowane wprowadzenie wysokowydajnych, polikrystalicznych paneli fotowoltaicznych Inisol POWER SET.

Na szczególną uwagę zasługuje interaktywny e-katalog, który jest nie tylko prezentacją wszystkich dostępnych obecnie w sprzedaży urządzeń marki De Dietrich i Baxi, ale posiada też szereg przydatnych funkcji. Publikacje można przeglądać automatycznym trybem odtwarzania albo korzystając z funkcji przewracania stron. E-katalog zawiera odnośniki do kart urządzeń, folderów technicznych, instrukcji oraz zeszytów projektowych.

Pakiet przydatnych narzędzi pozwala robić w katalogu własne notatki w formie cyfrowych karteczek post-it, a także rysunki i zakreślenia. Wybrane strony można zaznaczać i przechowywać jako zakładki, zapisać w formacie PDF i wydrukować. Katalog posiada rozbudowaną wyszukiwarkę i funkcję bezpośredniego zapisywania całego dokumentu.

Katalog jest dostępny w dwóch wersjach: Technika Domowa (https://asp-pl.secure-zone.net/v2/index.jsp?id=503/772/2781&lng=pl) i Technika Komercyjna (https://asp-pl.secure-zone.net/v2/index.jsp?id=503/772/2782&lng=pl).

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: