Nowość! Regulator TADO do sterowania klimatyzacją. Do kupienia w pakiecie z CLIM’UP

Przez Monika
W Instalatorzy
10 sierpnia, 2023
0 komentarzy
169 Views

W ofercie marki De Dietrich pojawił się regulator TADO SMART AC CONTROL V3+ do zdalnego sterowania klimatyzacją CLIM’UP SMART z wykorzystaniem aplikacji mobilnej TADO.

regulator Tado

TADO jest niezależnym producentem rozwiązań typu Smart Home, które są kompatybilne m.in. z serią urządzeń CLIM’UP marki De Dietrich. Aplikacja nie występuje w języku polskim.

Regulator TADO w zestawie pakietowym z CLIM’UP

Równocześnie w ofercie pojawią się zestawy pakietowe złożone z klimatyzatora CLIM’UP SMART i regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+, co pozwoli na korzystanie z szeregu nowych, mobilnych i inteligentnych funkcjonalności.

Zalety regulatora TADO SMART AC CONTROL V3+:

— umożliwienie sterowania klimatyzacją oraz kontrolowanie poziomu temperatury w domu;

— wygodne sterowanie dowolnymi parametrami w aplikacji mobilnej za pomocą smartfonu lub asystenta głosowego;

— wykrywanie otwartych okien, przygotowanie zaawansowanych harmonogramów czasowych pracy klimatyzatora oraz geofencing (wyłączenie klimatyzatora w momencie opuszczenia domu przez użytkownika);

— wbudowane czujniki temperatury oraz wilgotności.

Regulator należy podłączyć do domowej sieci Wi-Fi, następnie, poprzez pilot na podczerwień, do klimatyzatora. Proces parowania regulatora z wykorzystaniem lokalnej sieci Wi-Fi oraz pilota klimatyzatora jest prosty i intuicyjny, natomiast aplikacja TADO prowadzi użytkownika przez cały proces wyświetlając na urządzeniu mobilnym kolejne kroki do wykonania.

Komentarze są zamknięte.

komentarze z facebooka: